به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایرنا این رقابت ها که شامگاه چهارشنبه در سالن پوریای ولی شهر صدرا شیراز برگزار شد هر دو تیم یک بازی جذاب و دیدنی ارایه کردند و در نهایت تیم شهید شاملی با نتیجه ۳۰ بر ۲۶ از سد حریف خود گذشت. با توجه به […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایرنا این رقابت ها که شامگاه چهارشنبه در سالن پوریای ولی شهر صدرا شیراز برگزار شد هر دو تیم یک بازی جذاب و دیدنی ارایه کردند و در نهایت تیم شهید شاملی با نتیجه ۳۰ بر ۲۶ از سد حریف خود گذشت.

با توجه به تساوی تیم های ذوب آهن اصفهان و پاس ناجا قم که با نتیجه ۲۶ بر ۲۶ پایان یافت تیم شهید شاملی با ۱۰ امتیاز به تنهایی در صدر قرار گرفت و تیم ذوب آهن اصفهان هم با ۹ امتیاز دوم شد و پاس ناجا قم هم با هفت امتیاز در مکان سوم قرار گرفت.

در گروه یک این رقابت ها تیم های ستارگان دشتستان بوشهر، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، پرسپولیس بهبهان، نفت و گاز گچساران، ذوب آهن اصفهان و پاس ناجا قم شرکت دارند.

 همچنین پنجشنبه بیستم آذرماه دیدارهای گروه دوم از ساعت ۱۳ در سالن پوریای ولی صدرا شیراز  آغاز می شود.

  فرازبام خائیز دهدشت یاسوج، کیمیا کاشت کردستان، زغال سنگ طبس، فولاد سپاهان اصفهان،پرواز هوانیروز اصفهان و مس کرمان هم تشکیل دهنده تیم های گروه دوم هستند.            

این رقابت ها تا بیست و چهارم آذرماه در سالن پوریای ولی شهر صدرا بدون حضور تماشاگران و خبرنگاران ادامه خواهد داشت.