با اعلام شهرداری قم، شکستگی لوله آب لحظاتی پیش، منجر به فرونشست زمین در خیابان امامزاده ابراهیم(ع) مقابل بوستان نرگس منطقه شش شهر قم شد. این ریزش در عمق ۶۰ سانتی و با شعاع یک متری به وقوع پیوست که منجر به سقوط چرخ یک دستگاه خودرو به داخل گودال گردیده است. با حضور به‌موقع […]

با اعلام شهرداری قم، شکستگی لوله آب لحظاتی پیش، منجر به فرونشست زمین در خیابان امامزاده ابراهیم(ع) مقابل بوستان نرگس منطقه شش شهر قم شد.

این ریزش در عمق ۶۰ سانتی و با شعاع یک متری به وقوع پیوست که منجر به سقوط چرخ یک دستگاه خودرو به داخل گودال گردیده است.

با حضور به‌موقع عوامل امدادی، آتش‌نشانی و نیروهای مدیریت بحران و خدمات شهری منطقه شش، این حادثه خسارت جانی و مالی به دنبال نداشته و هم‌اکنون محدوده این حادثه به‌منظور ایمن‌سازی و رفع خطر مسدود شده است.

سرپرست منطقه شش شهرداری قم از تلاش عوامل مختلف آب و فاضلاب و شهرداری برای ترمیم فرونشست زمین در خیابان امامزاده ابراهیم(ع) تا پایان شب خبر داد.

سید رضا حسینی با اشاره به وقوع فرونشست زمین در خیابان امامزاده ابراهیم(ع) مقابل بوستان نرگس اظهار داشت: از دقایق ابتدایی اعلام وقوع این حادثه عوامل گشت بحران نواحی شهرداری منطقه شش در محل حادثه حاضر و به رفع مشکل پرداختند.
وی با بیان اینکه طبق بررسی‌های به‌عمل‌آمده دلیل این فرونشست شکستن لوله آب شیرین اعلام‌شده است، ابراز کرد: با اطلاع‌رسانی‌های به‌موقع، عوامل شرکت آب و فاضلاب در محل حادثه حاضر و در حال رفع شکستگی، تخلیه اطراف لوله و ترمیم لوله آب هستند.
سرپرست منطقه شش شهرداری قم با تأکید بر اینکه بخشی از خیابان به علت ترمیم و ایمن‌سازی مسیر مسدود شده است، تصریح کرد: با توجه به تلاش‌های در دست اقدام و به‌منظور بی خطرسازی و ایمن‌سازی مسیر، ترمیم خیابان و لوله آب در حال انجام بوده و تا پایان امشب مسیر کامل در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.
وی خاطرنشان کرد: حوالی فرونشست زمین با هماهنگی پلیس راهور و به‌منظور کاهش حوادث انسداد شده است ولی این مسدودیت هیچ اختلالی در تردد مردم ایجاد نکرده است.

انتهای پیام