به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم فوتسال مجتمع فردوس قم برای حضوری پر قدرت در مسابقات فصل بعد لیگ برتر این روز‌ها تمرینات خود را زیر نظر حسین صبوری، سرمربی تیم به خوبی برگزار می‌کند. مسئولان این باشگاه تا امروز موفق […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم فوتسال مجتمع فردوس قم برای حضوری پر قدرت در مسابقات فصل بعد لیگ برتر این روز‌ها تمرینات خود را زیر نظر حسین صبوری، سرمربی تیم به خوبی برگزار می‌کند. مسئولان این باشگاه تا امروز موفق شده‌اند چندین بار از بازیکنان خود تست کرونا بگیرند. فرید نادری و روح الله ایثاری ۲ بازیکن تیم فوتسال مجتمع فردوس قم اخیرا به ویروس کرونا مبتلا شده بودند، در آخرین تستی که از آن ها گرفته شد، جواب تستشان منفی بوده و به همین دلیل مشکلی برای حضور در تمرینات تیم فوتسال مجتمع فردوس قم نخواهند داشت.

بیشتر بخوانید

تمرینات تیم فوتسال اهورا بهبهان به مدت ۲ هفته تعطیل شد

تیم فوتسال مجتمع فردوس قم در مسابقات فصل بعد لیگ برتر در گروه اول با تیم‌های گیتی پسند اصفهان، کراپ الوند قزوین، شهید منصوری قرچک، شهروند ساری، مقاومت البرز و اهورا بهبهان هم‌گروه شده است و در نخستین رقابت خود باید به مصاف شاگردان رضا لک، در تیم کراپ الوند قزوین برود.