قم| بین ورزشکاران آقا و خانم تنیس روی میز در کشور فاصله وجود دارد

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مجمع سالیانه هیئت تنیس روی میز استان قم ظهر امروز با حضور رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان قم برگزار شد. در این جلسه عملکرد سالیانه هیئت تنیس روی […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مجمع سالیانه هیئت تنیس روی میز استان قم ظهر امروز با حضور رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان قم برگزار شد.

در این جلسه عملکرد سالیانه هیئت تنیس روی میز استان قم موردبررسی و اقدامات مالی و فعالیت‌های ورزشی مورد قبول اعضاء قرار گرفت.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور در این مجمع ضمن تقدیر و تشکر از همه زحمت‌کشان این ورزش در استان قم، اظهار داشت: خوشبختانه توابع قم و بخش‌های مختلف استان در حال فعالیت در این ورزش پویا و جوان هستند که این روند رو به رشد خواهد بود.

مهرداد علیقارداشی بر لزوم رشد بانوان در این رشته تأکید کرد و افزود: روند رشد این ورزش در ورزشکاران مرد دیده می‌شود اما در خانم‌ها این حرکت مشکل‌تر بوده که نیازمند هم‌افزایی همه‌جانبه تنیس روی میز قم و کشور است.

اعزام ۶ داور بین‌المللی تنیس روی میز به مسابقات برون‌مرزیبرگزاری مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر تنیس روی میز بانواناعلام برنامه هفته اول لیگ برتر تنیس روی میز مردان

وی ادامه داد: در تلاش هستیم که ورزشکاران تنیس روی میز بانوان در کنار آقایان فعالیت چشمگیری را داشته باشند که لازمه این رشد حمایت همه‌جانبه است، در کنار باشگاه‌ها دیگر ارگان‌ها مثل آموزش و پرورش نیز باید مورد توجه و تقدیر قرار بگیرند.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور رده جوانان و نوجوانان تنیس روی میز قم را بسیار حرفه‌ای برشمرد و گفت: در مسابقات کشوری که بالاترین سطح مسابقات در ایران بود آقای سجادیان از قم موفق به شکست حریف تهرانی شد و قهرمانی ایران را در رده پایه به دست آورد.

علیقارداشی خاطرنشان کرد: امیر احمدیان از ورزشکاران جوان تنیس روی میز کشور احتمالاً برای نخستین بار رنکینگ یک جهان را به دست می‌آورد که نیز جای خوشحالی و سرور دارد.