خیز بلند برای بالا بردن زمان اقامت زائران
خیز بلند برای بالا بردن زمان اقامت زائران

مهدی کلانتر زاده در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به برنامه های عمرانی و زیربنایی که از سوی شهرداری قم در حال اجراست، اظهار کرد: تا شهریور سال ۱۴۰۰ پروژه هایی داریم که در حال بهره برداری و رونمایی است که در این راستا بیست و سومین پروژه که باغ پرندگان […]

مهدی کلانتر زاده در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به برنامه های عمرانی و زیربنایی که از سوی شهرداری قم در حال اجراست، اظهار کرد: تا شهریور سال ۱۴۰۰ پروژه هایی داریم که در حال بهره برداری و رونمایی است که در این راستا بیست و سومین پروژه که باغ پرندگان است شنبه به صورت مجازی از سوی رئیس مجلس شورای اسلامی افتتاح می شود.

وی با بیان اینکه قم دارای ظرفیت های خاصی از نظر گردشگری و فرهنگی است، تصریح کرد: بزرگترین حوزه علمیه جهان در قم قرار گرفته و از ۱۳۴ کشور دنیا در قم تحصیل می کنند.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم اضافه کرد: اتباع کشورهایی که در شهر قم زندگی می کنند به تعبیری شهروند قم محسوب می شوند و در این راستا نیز شهرداری قم برنامه هایی به عنوان شهرشیعی بین الملل در دستور کار دارد.

 وی اضافه کرد: در کنار ظرفیت های گردشکری که قم داشته است شهرداری قم خیز بلندی برداشته و برای ماندگاری زائران گام های ارزشمندی برمی دارد و در این راستا در تلاش هستیم از تجربیات شهرهای  مشهد و شیراز استفاده کنیم.

 انتهای پیام /۷۸۰۰۵*۳۰