یک پشتیبان مدافعان سلامت در قم شهید راه خدمت شد
یک پشتیبان مدافعان سلامت در قم شهید راه خدمت شد
بار دیگر شاهد از دست دادن فردی کوشا و توانمند و پشتیبان مدافعان سلامت به عنوان شهید راه خدمت در راستای مقابله با ویروس منحوس کرونا هستیم، "شهید محمدرضا قاسمی بنابری" مسئول نقلیه بیمارستان شهدا قم در انتقال و جابجایی بیماران کرونایی نقش موثری داشت و در نهایت ایثار و جانفشانی کرده و خود درگیر ویروس کرونا شد و به شهادت رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی قم،پیام تسلیت رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم به مناسبت شهادت پشتیبان مدافعان سلامت قمی و شهید راه خدمت محمدرضا قاسمی بنابری” به این شرح است:

بسمه تعالی
وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ
هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده‌اند، و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند.

بار دیگر شاهد از دست دادن فردی کوشا و توانمند و پشتیبان مدافعان سلامت به عنوان شهید راه خدمت در راستای مقابله با ویروس منحوس کرونا هستیم.

“شهید محمدرضا قاسمی بنابری” مسئول نقلیه بیمارستان شهدا قم در انتقال و جابجایی بیماران کرونایی نقش موثری داشت و در نهایت ایثار و جانفشانی کرده و خود درگیر ویروس کرونا شد و به شهادت رسید.

پشتیبانی از مدافعان سلامت و کادر بهداشت و درمان و جا به جایی بیماران کرونایی با کمال اخلاص که گاها حتی خانواده بیماران نیز نزدیکشان نمیشدند، از خدمات چشم نواز این عزیز بود.

اینجانب این ضایعه غم انگیز را تسلیت عرض نموده و برای همکاران ایشان آرزوی سلامتی و توفیق خدمت و برای آن شهید عزیز علو درجات را آرزومندم.

دکتر محمدرضا قدیر
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم