اجمالی/ لیگ دسته یک والیبال| عقاب ملل اردبیل با پیروزی راهی تعطیلات نیم فصل شد
اجمالی/ لیگ دسته یک والیبال| عقاب ملل اردبیل با پیروزی راهی تعطیلات نیم فصل شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، تیم والیبال عقاب ملل اردبیل در پنجمین دیدار خود در لیگ دسته یک والیبال کشور مقابل خوش سیما آمل به پیروزی رسید. عقاب ملل اردبیل در این دیدار با نتیجه ۳ بر ۱ به برتری دست یافت؛ پاس گرگان نیز با […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، تیم والیبال عقاب ملل اردبیل در پنجمین دیدار خود در لیگ دسته یک والیبال کشور مقابل خوش سیما آمل به پیروزی رسید.

عقاب ملل اردبیل در این دیدار با نتیجه ۳ بر ۱ به برتری دست یافت؛ پاس گرگان نیز با نتیجه ۳ بر ۱ مقابل ایرانشید چالوس پیروز شد.

در دیگر این گروه سامسونگ قائمشهر با نتیجه ۳ بر ۱  هوشیار تبریز را شکست داد؛ بازی تیم والیبال رعد پدافند قم نیز در آخرین دیدار دور رفت مقابل مرحوم باقرزاده آمل در جریان است تا پرونده دور رفت بازی‌ها بسته شود.

دور رفت این رقابت‌ها که امسال بیست و نهمین دوره خود را سپری می‌کند که در دو گروه ۹ تیمی و به میزبانی شهرهای مشهد و اردبیل برگزار می‌شد و به کار خود پایان داد.

تیم والیبال عقاب ملل اردبیل، نماینده استان در گروه ب مسابقات با تیم‌های رعد پدافند قم، سامسونگ قائم‌شهر، پاس گرگان، صنایع اردکان، ایرانشید چالوس، مرحوم باقرزاده بابلسر خوش سیمای آمل و هوشیار تبریز هم‌گروه است.

گفتنی است، نتایج روز پنجم دور رفت بازی‌ها نیز به شرح ذیل است:

نتایج روز پنجم
پاس گرگان ۳ – ۱ ایرانشید چالوس
هوشیار تبریز ۱ – ۳ سامسونگ جویبار
رعد پدافند قم ؟ – ؟ مرحوم باقرزاده بابلسر
عقاب ملل اردبیل ۳ – ۱ پاس گرگان