شرایط مصاحبه کاردانی به کارشناسی فوریت‌های پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران تغییر کرد
شرایط مصاحبه کاردانی به کارشناسی فوریت‌های پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران تغییر کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، شرایط مصاحبه کاردانی به کارشناسی فوریت‌های پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران سال ۱۳۹۹ تغییر کرد. داوطلبان باید براساس تاریخ و ساعت مشخص شده (مطابق جداول ۲ تا ۶) در محل مصاحبه حضور داشته باشند. عدم حضور در جلسه مصاحبه در […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، شرایط مصاحبه کاردانی به کارشناسی فوریت‌های پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران سال ۱۳۹۹ تغییر کرد.

داوطلبان باید براساس تاریخ و ساعت مشخص شده (مطابق جداول ۲ تا ۶) در محل مصاحبه حضور داشته باشند. عدم حضور در جلسه مصاحبه در تاریخ تعیین شده به منزله انصراف داوطلب از گزینش در رشته فوریت‌های پزشکی است و هیچ مصاحبه مجدد در تاریخ دیگری انجام نخواهد شد و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

مصاحبه داوطلبان خارج از شهر تهران (شامل سمنان و قم) مطابق جدول شماره یک به صورت مجازی خواهد بود. مصاحبه صرفا در ساعت و زمان تعیین شده انجام می‌شود. با توجه به شرایط کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از ازدهام، لازم است داوطلبین فقط در ساعت مشخص شده حضور یابند.

داوطلبانی که علائم مشکوک به بیماری کرونا دارند. لازم است قبل از شروع مصاحبه به مسئول تیم مصاحبه اطلاع داده تا مصاحبه با رعایت شرایط تدوین شده انجام گیرد.

مصاحبه داوطلبانی که در ۱۴ روز اخیر به بیماری کرونا مبتلا بوده اند با ارسال جواب تست مثبت (PCR) به آدرس ایمیل زیر و تائید آن از طریق تماس تلفنی به صورت مجازی خواهد بود (foriat۱۳۹۹@gmail.com)

مصاحبه در دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران (برای مصاحبه عمومی): تهران، خیابان انقلاب (حد فاصل بین میدان انقلاب و چهارراه ولیعصر)، خیابان قدس، کوچه فردانش، ساختمان شماره ۱ دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، طبقه همکف. آدرس براساس نقشه (https://goo.gl/maps/CRhwtXbd۸GEsE۸sT۶) انجام خواهد شد.

سالن تربیت بدنی (برای آزمون آمادگی جسمانی) در میدان توحید – خیابان ستارخان – خیابان پاتریس لومومبا- انتهای کوچه شادی- مجموعه ورزشی شهید چمران. آدرس براساس نقشه (https://goo.gl/maps/Rtbr۴Z۹FvQaFHZdP۷) قرار دارد.

داوطلبان برای برای دریافت جداول و زمان بندی‌ها اینجا کلیک کنند.