خدمات رسانی به ۱۵ هزار نفر در موکب درمانی قرارگاه اربعین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، دکتر محمود پرهام با اشاره خدمات رسانی درمانی در قرارگاه اربعین گفت: خدمات رسانی به زائران از ۱۳ مهرماه در این قرارگاه انجام شده است که تا زمان فعالیت قرارگاه موکب درمانی نیز فعال خواهد بود.  وی عنوان داشت: از زمان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، دکتر محمود پرهام با اشاره خدمات رسانی درمانی در قرارگاه اربعین گفت: خدمات رسانی به زائران از ۱۳ مهرماه در این قرارگاه انجام شده است که تا زمان فعالیت قرارگاه موکب درمانی نیز فعال خواهد بود.

 وی عنوان داشت: از زمان فعالیت این موکب تاکنون حدود ۱۵ هزار نفر به این درمانگاه مراجعه کرده و از خدمات آن استفاده کرده اند.

دکتر پرهام عنوان داشت: در این موکب درمانی ۱۸۰ پزشک، پرستار و کادر درمانی در حال خدمات رسانی رایگان هستند که علاوه بر حضور پزشک، دارو و تزریقات نیز در اختیار آنها قرار می گیرد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: ۴۱ نفر از مراجعه کنندگان به این موکب درمانی به بیمارستان های شهید بهشتی، علی ابن ابیطالب(ع)، گلپایگانی، نکویی، ایزدی و خرمی اعزام و شش نفر نیز در بخش ها بستری شدند.

وی گفت: در هر شیفت، سه پزشک در درمانگاه مستقر هستند که توانسته اند به بیماران کشورهای پاکستان، افغانستان، سوئد، ترکیه و… خدمات رسانی کنند.

 

بیشتر بخوانید: