نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر قم :

سنگ‌اندازی مدیران استانی قم در اجرای مطالبات مردمی/مخالفت با اجرای پروژه‌های رفاهی

نایب‌رئیس شورای شهر قم با ابراز گلایه از سنگ‌اندازی مدیران استانی در اجرای مطالبات مردمی گفت: و بعضی از مدیران بدون توجه به نیاز منطقه و رفاه مردم از ابتدا نسبت به اجرای این پروژه‌ها مخالفت کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، حسن بختیاری شامگاه دوشنبه در یک صد و پانزدهمین جلسه علنی و رسمی شورای اسلامی شهر قم که در سالن شهید باکری برگزار شد به بیان فعالیتهای شهرداری در سطح شهر پرداخت و اظهار داشت: مردم شاهد فعالیت‌های گسترده شهرداری در سطح شهر بوده و شهرداری تنها سازمانی است که پروژه‌های عمرانی شهر را اجرا می‌کند.

وی با گلایه ازمسئولان شهری برای عدم همکاری با شهرداری افزود: ارائه خدمات و تأمین رفاه مردم نیازمند همکاری همه ارگانها بوده و این در حالی است که شاهد سنگ‌اندازی بعضی از مدیران ارشد شهری هستیم.

نایب‌رئیس شورای شهر قم با تاکید بر متعهد بودن شهرداری و شورای شهر قم بر اجرای قوانین تصریح کرد: پروژه‌های شهرداری قبل از اجرا روند قانونی خود را طی کرده و با اخذ تمام مجوزهای لازم آغاز می‌شود.

وی به دو پروژه شهید کیوانفر و خیابان انقلاب اشاره کرد و گفت: این دو پروژه روند قانونی خود را به صورت شفاف طی کرده و بعضی از مدیران بدون توجه به نیاز منطقه و رفاه مردم از ابتدا نسبت به اجرای این پروژه‌ها مخالفت کرده‌اند.

بختیاری با گلایه از رسانه‌ای شدند بعضی از مسائل و مطرح‌شدن آن خارج از جلسات کارشناسی خاطرنشان کرد: متاسفانه اعداد و ارقام خلاف واقع در روزنامه منتشرشده که واقعیت نداشته و باید این افراد اهداف غرض‌آمیز خود را متوقف کرده و به این روند خاتمه دهند.