مرکز بررسی مشکلات واحد‌های تولیدی قم راه اندازی شد
مرکز بررسی مشکلات واحد‌های تولیدی قم راه اندازی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم، مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحد‌های تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری قم به منظور تحقق راهبرد جهش تولید، روز دوشنبه  با حضور استاندار قم و سایر مدیران دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی در خانه صنعت و معدن استان قم آغاز به کارکرد. […]

مرکز بررسی مشکلات واحد‌های تولیدی قم راه اندازی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم، مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحد‌های تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری قم به منظور تحقق راهبرد جهش تولید، روز دوشنبه  با حضور استاندار قم و سایر مدیران دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی در خانه صنعت و معدن استان قم آغاز به کارکرد.

بهرام سرمست،استاندار قم در این آیین گفت: مرکز بررسی مشکلات واحد‌های تولیدی قم در ادامه گام‌هایی است که برای حمایت عملی از حوزه تولید و سرمایه‌گذاری استان برداشته‌شده است.

او افزود: علاوه بر حضور میدانی در واحد‌های تولیدی استان و بررسی مشکلات این بخش از نزدیک، در تمام روز‌های هفته جلسه‌های کارشناسی لازم را برای حل مسائل تولیدکنندگان فعال در قم برگزار می‌کنیم.

استاندار قم ادامه داد: انتظار ما از این‌گونه اقدام‌های عملی، حل مشکلات تولیدکنندگان در کمترین زمان و جذب حداکثری سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به انجام فعالیت اقتصادی در استان است.

او تاکید کرد: تقویت ارتباط میان مدیران دستگاه‌های اجرایی استان با فعالان بخش خصوصی ازجمله نکات مورد توجه در طراحی برنامه‌های اقتصادی در قم است و بنده در تصمیم‌گیری‌های این بخش به نظر‌های تولیدکنندگان به‌عنوان افسران جنگ اقتصادی توجه زیادی دارم.

سرمست گفت: با ایجاد مرکز بررسی مشکلات تولیدکنندگان استان، مسائل این بخش به‌صورت هماهنگ میان دستگاه‌های مختلف بررسی و در کوتاه‌ترین زمان حل خواهد شد.