آیت الله اعرافی:

احیای تمدن اسلامی نیازمند حرکت جهادی در ابعاد مختلف است

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با تأکید بر اینکه احیای تمدن اسلامی نیازمند حرکت جهادی در ابعاد مختلف است،گفت: با مقاومت همه مشکلات حل می‌شود و حوزه علمیه قم باده‌ها هزار طلبه و بیش از سیصد مرکز علمی، جهت کمک به مقاومت اسلامی آماده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، آیت‌الله علیرضا اعرافی در دیدار نصر الشِمَّر سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء که در سالن جلسات مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود،اظهار داشت: احیای تمدن اسلامی نیازمند حرکت جهادی در ابعاد مختلف است.

وی با تأکید براینکه مقابله با جنگ نرم دشمن مهم‌تر از ورود به عرصه سیاست است،افزود: مواجهه با آمریکا و رژیم صهیونیستی بر فرزندان امت اسلامی واجب است و این کارزار به نگاه عمیق علمی و ابزارهای مختلف نیاز دارد.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور بیان کرد: با مقاومت همه مشکلات حل می‌شود و حوزه علمیه قم باده‌ها هزار طلبه و بیش از سیصد مرکز علمی، جهت کمک به مقاومت اسلامی آماده است.

عضو فقهای شورای نگهبان با تأکید براینکه کشور عراق نقش زیادی در پیشرفت جهان اسلام و تأسیس حوزه‌های علمیه داشته است،گفت: حشد شعبی و ملت عراق هم به ندای مرجعیت پاسخ دادند و هنوز در این خط قرار دارند.

امام‌جمعه قم با تقدیر از مجاهدت رزمندگان مقاومت در رفع فتنه داعش و توطئه‌های استکباری تصریح کرد: وظیفه ما گرامیداشت این زحمت‌ها است.

آیت‌الله اعرافی خاطرنشان کرد: تقویت رابطه مقاومت اسلامی با حوزه‌های قم و نجف را ضروری است،مقام معظم رهبری همیشه بر حرکت در خط مرجعیت تأکیددارند و نُجَباء در خط مرجعیت است.