قم| مراسم ضیافت افطاری دارالقرآن علامه طباطبایی برگزار شد

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مراسم ضیافت افطاری دارالقرآن علامه طباطبایی شامگاه جمعه با حضورمراجع تقلید و علما در بیت این مفسر قرآن کریم برگزار شد. آیت الله مکارم شیرازی مرجع تقلیدشیعیان، آیت الله فقیهی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، آیت […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مراسم ضیافت افطاری دارالقرآن علامه طباطبایی شامگاه جمعه با حضورمراجع تقلید و علما در بیت این مفسر قرآن کریم برگزار شد.

آیت الله مکارم شیرازی مرجع تقلیدشیعیان، آیت الله فقیهی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، آیت الله علوی بروجردی استاد حوزه علمیه،حجت الاسلام و المسلمین غرویان عضو هیئت علمی جامعه المصطفی، طلاب و روحانیون و اعضای مجمع عالی تفسیر قرآن کریم در این مراسم حضور داشتند.

آغاز دوره تخصصی مهارت‌های بیان تفسیر در دارالقرآن علامه طباطبایی(ره)قم| ضیافت افطاری دارالقرآن علامه طباطبایی در قم برگزار شدقم| نشست دوره‌ای اساتید در دارالقرآن علامه طباطبایی(ره) به روایت تصویر

آیت الله مکارم شیرازی مرجع تقلید شیعیان در این مراسم بیان کرد: شرایط اقتصادی، سیاسی و اخلاقی امروز بسیار پیچیده بوده مسائل اخلاقی در خطر است، مسئله ای که اخیراً در برخی از مدارس تهران واقع شده و عده ای از دانش آموزان در مدارس سرودی رکیک را هم خوانی می‌کردند، با شنیدن این خبر تأسف خوردم، چرا که این سرود بسیار سخیف بود.

مرتضی نجفی قدسی مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی نیز در این مراسم بیان کرد: متاسفانه امروز آموزش و پرورش رها شده و نتیجه آن این می‌شود که اخیراً دیده شد دانش آموزان در مدارس مطالب مستهجن و زشت را همخوانی می‌کردند در حالی که باید سرودهای اسلامی را بخوانند.