وجود صبا هیچ کمکی به ورزش استان قم نکرد/از ابتدا آمدن صبا در قم اشتباه بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، مهدی تاج در حاشیه نشست مجمع سالیانه هیئت فوتبال استان قم در جمع خبرنگاران عنوان کرد: باتوجه به اهمیت تشکیل مجمع، الزام برگزاری سالیانه این نشست در جلسه مقرر گردید؛ همچنین حتی اگر رئیس مجمع قادر به حضور نباشد باید نائب […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، مهدی تاج در حاشیه نشست مجمع سالیانه هیئت فوتبال استان قم در جمع خبرنگاران عنوان کرد: باتوجه به اهمیت تشکیل مجمع، الزام برگزاری سالیانه این نشست در جلسه مقرر گردید؛ همچنین حتی اگر رئیس مجمع قادر به حضور نباشد باید نائب رئیس حضور یابد.

وی در خصوص علت عدم حضور خبرنگاران در جلسه مجمع عنوان کرد: این عدم حضور به دلیل خواست اعضا صورت گرفت به این دلیل که انتقادات و مباحث مطرح در این جلسه مستقیما متوجه شخص هیئت فوتبال بود و تصمیم برآن شد تا اهم مباحث در انتهای جلسه در اختیار خبرنگاران قرار گیرد ولی بهتر بود که خبرنگاران در جلسه حضور پیدا می‌کردند.

 وی در خصوص انتخاب مجدد کریم بهرامی به عنوان رئیس هیئت فوتبال قم تصریح کرد: امروز عملکرد آقای بهرامی در مجمع بررسی شد و تمام  اعضاء به ارائه نظرات خود به طور مفصل پرداختند و در نتیجه با انجام رای گیری که به صورت مخفی انجام گرفت، بهرامی در سمت خود باقی ماند.

تاج با اشاره بر اینکه استان قم دارای اهمیت زیادی است، ادامه داد: باید همواره در فوتبال قم از پیشکسوتان و اهالی فوتبال استفاده کرد و صرف موافقت با رئیس هیئت فوتبال دلیل بر حضور در فوتبال قم نیست و مخالفین و منتقدین نیز باید در این فضا حضور داشته باشند و از ظرفیت آنان استفاده کرد.

وی در خصوص فوتبال ساحلی استان قم عنوان کرد: این استان ظرفیت بالایی برای کسب موفقیت در حوزه فوتبالی ساحلی دارد که سالن در مجموعه ورزشی تختی به این ورزش اختصاص یافت.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص میزان رضایت از عملکرد سال پیش هیئت فوتبال استان قم، تصریح کرد: میزان رضایت از عملکرد این هیئت، در نظر اعضاء مجمع است کما اینکه انتقادات زیادی بر عملکرد سال پیش هیئت وارد است.

تاج در ادامه با بیان اینکه از ابتدا آمدن صبا در قم اشتباه بود، گفت: صبا از ابتدا در قم دلواپس و تماشاچی نداشت؛ به بیانی دیگر زمانی که یک تیم به صورت عاریه و با قرض وارد استان شود، هیچ گاه علقه‌ی استانی را به همراه ندارد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در هیچ کدامیک از تیم های صبا اتفاق خاصی صورت نگرفت، ادامه داد: وجود صبا هیچ کمکی به ورزش استان قم نکرد.

تاج با بیان اینکه خرید تیم برای استان قم اصلا گزینه مناسبی نیست، خاطر نشان کرد: بهترین گزینه برای فوتبال قم تقویت تیم استانی است که در لیگ سه قرار دارد و باید سعی برآن باشد این تیم به لیگ برتر صعود کند.