آمادگی قم برای برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در رشته تنیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، رسول منعم در مجمع سالیانه هیت تنیس قم به ایراد سخن پرداخت و در سخنانی اظهار داشت: برگزاری مجمع های سالیانه هیات ها مهم ترین جلسه اجرایی این هیت هاست که برگزار می شود. وی عنوان کرد: با توجه به حمایت […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، رسول منعم در مجمع سالیانه هیت تنیس قم به ایراد سخن پرداخت و در سخنانی اظهار داشت: برگزاری مجمع های سالیانه هیات ها مهم ترین جلسه اجرایی این هیت هاست که برگزار می شود.

وی عنوان کرد: با توجه به حمایت های مالی از طرف وزارت ورزش و جوانان موفق به تکمیل طرح های عمرانی ناتمام استان و همچنین حمایت از قهرمانان فراملی استان هستیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم ابراز کرد: در سال ۹۷ استان قم ۳۰۰ عنوان قهرمانی کشور،

۱۴۰۰ مدال قهرمانی کشور کسب کرده و همچنین شاهد حضور نمایندگانی از ورزش استان قم در مسابقات قهرمانی آسیا بوده ایم.

منعم خاطرنشان کرد: توجه به بخش بانوان قعطا جز دستورات کار این اداره کل و هیات های ورزشی می باشد که در آینده قطعا از ورزش بانوان قم بیشتر خواهیم شنید.

وی گفت: با توجه به زیرساخت ها و وجود نیروهای توانمند، قم دارای آمادگی لازم برای میزبانی مسابقات قهرمانی کشور در رشته تنیس را داراست.

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم ادامه دادک جهت اسعدادیابی میتوانیم از ظرفیت آموزش و پروش و همچنین از ظرفیت دیگر ارگان ها جهت استفاده از فضای ورزشی استفاده کرد.