آغاز فعالیت گشت رضویون در قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، سردار عبدالرضا آقاخانی در همایش گشت استانی رضویون که با حضور معاون سیاسی امنیتی و مدیرکل امنیتی، انتظامی استانداری، معاون هماهنگ کننده سپاه علی بن ابیطالب (ع) و معاون دادسرای عمومی و انقلاب قم در سالن همایش‌های ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، سردار عبدالرضا آقاخانی در همایش گشت استانی رضویون که با حضور معاون سیاسی امنیتی و مدیرکل امنیتی، انتظامی استانداری، معاون هماهنگ کننده سپاه علی بن ابیطالب (ع) و معاون دادسرای عمومی و انقلاب قم در سالن همایش‌های ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان قم برگزار شد، اظهار کرد: طرح رضویون متشکل از عوامل پلیس، سپاه، بسیج و دستگاه قضایی است که به صورت تلفیقی در سطح استان فعالیت خواهند کرد.

وی با اذعان به نقش بی بدیل بسیج در شؤون مختلف کشور افزود: امروز خداوند متعال به ما توفیق داده از ظرفیت عظیم بسیج که همانا شجره طیبه است، در اجرای ماموریت‌ها و پیشبرد اهداف نظام استفاده کنیم.

آقاخانی استمرار طرح رضویون را استمرار یک فرهنگ دانست و گفت: گشت رضویون یک طرح سراسری و کشوری است که با هماهنگی سپاه پاسداران، دستگاه قضایی و نیروی انتظامی بوده و از توان بی‌انتهای بسیج نیز استفاده خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان قم اضافه کرد: این طرح رسماً از ۱۵ اردیبهشت ۹۸ آغاز و با جرایمی همچون سرقت، مواد مخدر و نزاع و درگیری مبارزه و مقابله خواهد شد.

وی از مردم شریف و ولایت مدار قم تقاضا کرد با واحدهای گشت رضویون همکاری کنند و گزارشات خود را پیرامون سه موضوع اشاره شده به پایگاه‌های بسیج منعکس کنند.

آقاخانی خاطرنشان کرد: معضل مواد مخدر و معتادان متجاهر، سرقت و درگیری‌های فردی و گروهی از دغدغه‌های مهم مردم ، مراجع معظم تقلید و مسؤولان استان است که بایستی برطرف شود .

فرمانده انتظامی استان قم با اعلام اینکه استان قم در این طرح پیش قدم بوده است، ابراز امیدواری کرد با مشارکت سپاه، ناجا، دستگاه قضائی و ظرفیت بی‌نهایت بسیج قدم‌های مثبتی در مسیر رفع آسیب‌های اجتماعی استان برداریم.