تجمع مردم قم در محکومیت جنایات رژیم آل سعود برگزار شد

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مردم شهید پرور و همیشه در صحنه شهر مقدس قم عصر امروز با تجمع در حرم مطهرحضرت معصومه(س) انزجار خود از رژیم آل سعود را اعلام کرده و به حمایت از شیعیان عربستان پرداختند. طلاب و روحانیون […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مردم شهید پرور و همیشه در صحنه شهر مقدس قم عصر امروز با تجمع در حرم مطهرحضرت معصومه(س) انزجار خود از رژیم آل سعود را اعلام کرده و به حمایت از شیعیان عربستان پرداختند.

طلاب و روحانیون و مردم شهید پرور قم در این مراسم شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود و مرگ بر منافق سردادند.

آیت الله شب زنده دار عضو فقهای شورای نگهبان، سید محمد تقی شاهچراغی فرمانده سپاه علی بن ابی طالب قم، سید مهدی هاشمی معاون استاندار قم، طلاب و روحانیون و اقشار مختلف مردم در این مراسم حضور داشتند.

وزارت کشور رژیم آل‌سعود سعود روز سه‌شنبه شنبه ۳ اردیبهشت ماه ۳۳ تن از شیعیان بی‌گناه کشور عربستان را به‌اتهام تلاش برای انجام اقدامات تروریستی در شهرهای مختلف اعدام کرد.

قم| تجمع بزرگ طلاب در محکومیت شهادت طلبه همدانی برگزار شدتجمع مردم لیبی مقابل سفارت عربستان؛ فریاد «بن‌سلمان دشمن خداست»+فیلم

این افراد در ریاض، مکه مکرمه، مدینه منور، الشرقیه، القصیم و عسیر اعدام شدند، بر اساس ادعای رژیم آل‌سعود این افراد به‌اتهام تشکیل هسته‌های تروریستی، اخلال در امنیت عمومی و ایجاد فتنه‌های طایفه‌ای و ناامنی در کشور و آسیب‌زدن به صلح و امنیت اجتماعی اعدام شدند.