فرمانده نیروی انتظامی استان قم خبر داد:

طرح رضویون از فردا در قم اجرا می‌شود

نسیم قم: فرمانده انتظامی استان قم از آغاز فعالیت گشت استانی رضویون در قم از پانزدهم اردیبهشت ۹۸ خبر داد و گفت: این طرح با هدف مبارزه با سرقت، تهیه و توزیع مواد مخدر و نزاع و درگیری اجرا خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی-خبری نسیم قم به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا آقاخانی در همایش گشت استانی رضویون که با حضور معاون سیاسی امنیتی و مدیرکل امنیتی، انتظامی استانداری، معاون هماهنگ‌کننده سپاه علی بن ابیطالب (ع) و معاون دادسرای عمومی و انقلاب قم در سالن همایش‌های ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان قم برگزار شد، اظهار داشت: طرح رضویون متشکل از عوامل پلیس، سپاه، بسیج و دستگاه قضایی است که به صورت تلفیقی در سطح استان فعالیت خواهند کرد.

وی با اذعان به نقش بی‌بدیل بسیج در شئون مختلف کشور افزود: امروز خداوند متعال به ما توفیق داده از ظرفیت عظیم بسیج که همانا شجره طیبه است، در اجرای مأموریت‌ها و پیشبرد اهداف نظام استفاده کنیم.

آقاخانی استمرار طرح رضویون را استمرار یک فرهنگ دانست و گفت: گشت رضویون یک طرح سراسری و کشوری است که با هماهنگی سپاه پاسداران، دستگاه قضایی و نیروی انتظامی بوده و از توان بی‌انتهای بسیج نیز استفاده خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان قم اضافه کرد: این طرح رسماً از ۱۵ اردیبهشت ۹۸ آغاز و با جرائمی همچون سرقت، مواد مخدر و نزاع و درگیری مبارزه و مقابله خواهد شد.

وی از مردم شریف و ولایت مدار قم تقاضا کرد با واحدهای گشت رضویون همکاری کنند و گزارشات خود را پیرامون سه موضوع اشاره‌شده به پایگاه‌های بسیج منعکس کنند.

آقاخانی خاطرنشان کرد: معضل مواد مخدر و معتادان متجاهر، سرقت و درگیری‌های فردی و گروهی از دغدغه‌های مهم مردم ، مراجع معظم تقلید و مسئولان استان است که بایستی برطرف شود .

فرمانده انتظامی استان قم با اعلام اینکه استان قم در این طرح پیش‌قدم بوده است، ابراز امیدواری کرد با مشارکت سپاه، ناجا، دستگاه قضائی و ظرفیت بی‌نهایت بسیج قدم‌های مثبتی در مسیر رفع آسیب‌های اجتماعی استان برداریم.