ذوالنور: ‌

نتیجه‌ای از عناد ترامپ در قبال سپاه ‌نصیب آمریکا نخواهد شد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اقدام خصمانه آمریکا در درج نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در فهرست گروه‌های تروریستی امریکا گفت: آمریکا نتیجه‌ای از این اقدام خود نخواهد دید.

به گزارش نسیم قم، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مجتبی ذوالنور اظهار داشت: دشمنی و توطئه‌های آمریکا علیه انقلاب و سپاه در طول چهار دهه گذشته همواره وجود داشته است.

وی با اشاره به قرار دادن ‌نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در فهرست گروه‌های تروریستی از سوی امریکا افزود: این قبیل از سخنان، حرف‌های تازه‌ای نیست، تا قبل از این و در دوره رئیس‌جمهور قبلی آمریکا نیز از سپاه قدس به‌عنوان گروهک تروریستی نام می‌بردند و قبل از آن نیز ایران را محور شرارت در منطقه خطاب می‌کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: دشمنی و توطئه‌های آمریکا و ترامپ علیه ایران همواره وجود داشته و ادامه پیدا خواهد کرد اما ثمره و خروجی خاصی از این قبیل اقدامات هرگز نصیب آن‌ها نخواهد شد.

ذوالنور با اشاره به شکست طرح‌های ایران‌ستیزی آمریکا در ۴۰ سال گذشته گفت: آمریکا هر اقدامی که در قبال ایران و سپاه پاسداران می‌توانسته انجام داده و درباره این قبیل اقدامات نیز آن‌ها نمی‌توانند تصور کنند که نتیجه آنچه چیزی خواهد بود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ترامپ تمام دشمنی و عناد خود را علیه ایران و سپاه پاسداران به راه انداخته اما نتیجه خاصی از آن به دست نخواهد آورد همان‌گونه که تا به امروز نیز نتیجه‌ای از دشمنی‌های ۴۰ ساله خود نگرفته است.