رئیس ستاد پشتیبانی مردمی استان قم خبر داد :

مردم قم گلریزان کمک به مناطق سیل‌زده برگزار می‌کنند

پارچه باف رئیس ستاد پشتیبانی مردمی استان قم از مناطق سیل‌زده گفت: گلریزان مردم قم برای کمک به مردم سیل‌زده هفته جاری برگزارشده و کمک‌های جمع‌آوری‌شده از این مراسم در اسرع وقت به شهرهای خسارت‌دیده و مردم نیازمند ارسال خواهد شد.

به گزارش نسیم قم، محمود پارچه‌باف در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران که در تالار معصومیه فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: از ابتدای تشکیل ستاد مردمی، سیل محبت و همدردی مردم قدرشناس قم به راه افتاده است.

وی افزود: خودداری از موازی کاری و نظام‌مند شدن کمک‌های مردمی اولویت اصلی و نخست ستاد پشتیبانی مردمی استان قم از مناطق سیل‌زده است، تعاملات ایجادشده در مسیر حذف موازی کاری‌ها مطلوب ارزیابی می‌شود.

رئیس ستاد پشتیبانی مردمی استان قم از مناطق سیل‌زده گفت: با فراخوان‌های چندباره به خیرین استان، تلاش می‌شود کمک‌های این افراد به‌صورت نقدی به ستاد اهدا شود تا در مسیر بازسازی و تریم واحدهای مسکونی مناطق سیل‌زده به کار بیاید.

پارچه‌باف با اشاره به کمک‌های مردمی قم به استان‌های سیل‌زده خاطرنشان کرد: با بررسی‌های انجام‌شده، یازده کالای مهم و موردنیاز مردم مناطق سیل‌زده لرستان احصا شده و این کالاها پس از بسته‌بندی در قم به شهرهای خسارت‌دیده ارسال می‌شود.

وی اضافه کرد: ستاد مردمی کمک‌رسانی به مناطق سیل‌زده نمی‌خواهد موازی کاری با دستگاه‌های دولتی در مسیر امدادرسانی داشته باشد، هدف این ستاد صرفاً روی کار آوردن ظرفیت‌های بزرگ و تأثیرگذار مردمی است و ازاین‌رو بازوی دستگاه‌های دولتی محسوب می‌شود.

رئیس ستاد پشتیبانی مردمی استان قم از مناطق سیل‌زده تأکید کرد: گلریزان مردم قم برای کمک به مردم سیل‌زده هفته جاری برگزارشده و کمک‌های جمع‌آوری‌شده از این مراسم در اسرع وقت به شهرهای خسارت‌دیده و مردم نیازمند ارسال خواهد شد.