آیت‌الله نوری همدانی:

مسئولان ‌با مدیریت صحیح ‌جبران خسارت کنند

آیت الله نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اقدامات کمیته امداد و هلال‌احمر برای کمک به سیل‌زدگان گفت: مسئولان نیز باید با مدیریت صحیح این حادثه را دنبال کرده و به کار خود شدت دهند تا این حادثه جبران شود.

به گزارش نسیم قم، آیت‌الله حسین نوری همدانی ظهر امروز در جلسه درس خارج فقه خود، با اشاره به سیل اخیر کشور اظهار داشت: سیلی که در شهرها و مناطق مختلف به‌وجود آمد غم و درد فراوانی برای مردم این مناطق به‌وجود آورد.

مرجع تقلید شیعیان افزود: در دنیا برای انسان‌ها امتحاناتی وجود دارد که هیچ انسانی از این امتحانات و جریانات مستثنی نبوده و فقط شکل و نوع آن متفاوت است، کسانی که لیاقت داشته از این جریانات نردبانی برای رشد و تعالی می‌سازند، اما کسانی که قابلیت ندارند با همان امتحان شقاوت و پستی آن‌ها روشن می‌شود.

وی ضمن ابراز همدردی با سیل‌زدگان ادامه داد: وظیفه مردم کمک به سیل‌زدگان بوده و هر کس باید در حد توان خود به افراد حادثه‌دیده و سیل‌زده کمک کند، ما نیز در حد توان خود کمک کرده و می‌کنیم، اما لازم است همه مردم و مسئولان به میدان بیایند.

آیت‌الله نوری همدانی با اشاره به اقدامات کمیته امداد و هلال‌احمر برای کمک به سیل‌زدگان گفت: مسئولان نیز باید با مدیریت صحیح این حادثه را دنبال کرده و به کار خود شدت دهند تا این حادثه جبران شود.