۱۸ مصوبه سفر رئیس جمهور به قم به بهره‌برداری رسیده است
۱۸ مصوبه سفر رئیس جمهور به قم به بهره‌برداری رسیده است
ابراهیم ملکی، مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری قم با اشاره به اینکه 18 مصوبه سفر رئیس جمهور به قم به بهره‌برداری رسیده است، گفت: 59 مصوبه نیز در دست انجام است و 24 مصوبه در مسیر پیگیری اعتبار قرار دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، ابراهیم ملکی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه دفتر امور شهری و شوراها، دبیرخانه مصوبات سفر رئیس جمهور را نیز بر عهده دارد، اظهار کرد: تمام مصوبات سفر رئیس جمهور به قم شامل ۱۴۲ مصوبه ابلاغی در سال ۱۴۰۰ و ۳ مصوبه ابلاغی در سال ۱۴۰۱ است.

وی با بیان اینکه در مجموع ۱۴۵ مصوبه ابلاغی داریم، مطرح کرد: از این مصوبات تاکنون ۶۵۱ میلیارد تومان اعتبار ابلاغ و به حساب دستگاه ها و شرکت‌های اجرایی واریز و بعضا درحال واریز است.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری قم با اشاره به اینکه از این مصوبات تعداد ۱۸ مصوبه کامل و به بهره‌برداری رسیده است، عنوان کرد: ۵۹ مصوبه نیز در دست انجام و ۲۴ مصوبه در مسیر پیگیری اعتبار قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه با پیگیری‌های انجام شده حدود ۲ هزار میلیارد تومان اخیرا ابلاغ شده است، خاطرنشان کرد: همچنین علاوه‌بر مبلغ فوق دو ابلاغیه ۱۱۰ میلیارد تومانی و ۴۱۰ میلیارد تومانی نیز برای استان قم درحال تصویب است.

ملکی در پایان تاکید کرد: امیدواریم با جذب این اعتبارات اقدامات خوبی در سطح استان انجام شود و مردم نتیجه و خروجی این اعتبارات را ببینند.

  • منبع خبر : روابط عمومی استانداری قم