مدیرکل هواشناسی قم خبر داد:

بارش باران تا عصر فردا در قم ادامه دارد

مدیرکل هواشناسی قم گفت: بارش‌های باران تا عصر روز دوشنبه به‌صورت متناوب ادامه دارد و شدت بارش‌ها در روز دوشنبه بیشتر می‌شود و تقریباً تمام مناطق استان را تحت تأثیر خود قرار دهد، انتظار می‌رود بیشترین بارش‌ها در مناطق غربی و جنوبی قم اتفاق بیفتد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مهران حیدری‌بنی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به وضعیت آب‌وهوای استان قم اظهار داشت: از ظهر امروز سامانه بارشی استان قم را تحت تأثیر قرار داده و انتظار داریم که‌ موج نخست این بارش‌ها تا شب تداوم داشته باشد.

وی افزود: بارش‌های باران تا عصر روز دوشنبه به‌صورت متناوب ادامه دارد و شدت بارش‌ها در روز دوشنبه بیشتر می‌شود و تقریباً تمام مناطق استان را تحت تأثیر خود قرار دهد و انتظار داریم که بیشترین بارش‌ها در مناطق غربی و جنوبی استان اتفاق بیفتد.

مدیرکل هواشناسی استان قم گفت: با توجه به بارش‌های پیش رو، احتمال آب‌گرفتگی معابر و افزایش روان آب‌ها و سیلابی شدن مسیرها در سطح استان وجود دارد، همچنین در روز دوشنبه افزایش شدت وزش باد انتظار می‌رود که برای این موضوع از طرف اداره هواشناسی استان قم اخطاریه صادر شده است.