آغاز واگذاری زمین در شهرک صنعتی الغدیر

مهرداد غضنفری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: باید واگذاری اراضی در شهرک صنعتی الغدیر با توجه به تامین خدمات اولیه شروع شود و شهرک‌های صنعتی قم موظف به این کار از ابتدای تیرماه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مهرداد غضنفری ظهر امروز در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قم در سالن جلسات معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری با اشاره به لزوم ساماندهی زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی استان قم اظهار کرد: باید ظرفیت‌های خالی زیرساخت‌های این شهرک‌ها مشخص شود و در زمان مشخصی این ظرفیت‌های خالی مورد استفاده قرار بگیرد.

وی ادامه داد: شرکت گاز استان قم متعهد است که گاز مورد نیاز سرمایه گذار برای احداث نیروگاه کوچک گازی در شهرک صنعتی شکوهیه را تامین کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم افزود: شرکت‌های خدمت رسان استان وظیفه انتقال خدمات زیرساختی را به درب شهرک‌های صنعتی دارند و اجرای شبکه‌های داخلی در این خصوص را از شرکت شهرک‌های صنعتی پیگیری می‌کنیم.

غضنفری با اشاره به سرمایه گذاری در استان قم اظهار کرد: با هجوم سرمایه گذاران مواجه هستیم و در سال جهش تولید، اورژانس سرمایه گذاری در کشور ایجاد شده است. در این راستا باید واگذاری اراضی در شهرک الغدیر با توجه به تامین خدمات اولیه شروع شود و شهرک‌های صنعتی قم موظف به این کار از ابتدای تیرماه است.

وی ادامه داد: خطر تصمیمات مدیران در مورد سرمایه گذاری صد برابر بدتر از خطر کرونا است،

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم خاطرنشان کرد: امسال سال جهش تولید است و براساس پیگیری‌های سال گذشته باید رشد جهش گونه را شاهد باشیم، محور این رشد با بخش خصوصی است، ولی بخش دولتی باید نقش تسهیل گری و تامین زیرساخت‌ها را داشته باشد.