آیت‌الله پورمحمدی:

مسئولان خسارات واردشده براثر سیل بر مردم را جبران کنند

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مسئولان و مدیران باید تدبیر لازم و کافی را برای مواجهه با حوادث غیرمترقبه داشته و در حادثه اخیر نیز آثار و خسارات وارده بر مردم را جبران کرده و در پیشگیری از وقوع آن اهتمام داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، آیت الله محمدتقی پورمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به وقوع سیل در چند استان کشور و جان باختن عده‌ای از هموطنان اظهار داشت: این حادثه تلخ و غمبار، هشدار و بیدارباشی برای مسئولان و مردم است.

وی افزود: این سیل با وجود وارد آوردن خسارات سنگین مالی و جانی، باید مایه عبرت برای مردم و دستگاه‌های اجرایی و نهادهای متولی امر باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: مسئولان و مدیران باید تدبیر لازم و کافی را برای مواجهه با حوادث غیرمترقبه داشته و در حادثه اخیر نیز آثار و خسارات وارده بر مردم را جبران کرده و در پیشگیری از وقوع آن اهتمام داشته باشند.

استاد حوزه علمیه با اشاره به حمایت آمریکا از حاکمیت رژیم غاصب صهونیستی بر بلندی‌های جولان اشغالی خاطرنشان کرد: عدم ایستادگی کشورهای عربی منطقه زمینه‌ساز جرئت و جسارت بیشتر برای این رژیم شده است.