برگزاری آیین رونمایی از نمایشگاه آیینه انقلاب در بیت امام راحل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم،  رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم در این آیین گفت: این نمایشگاه با همت و تلاش جمعی از جوانان مومن و انقلابی استان قم با استفاده از فناوری های جدید راه اندازی شده است. حسن مالکی نژاد با اشاره به حضور گردشگران خارجی در […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم،  رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم در این آیین گفت: این نمایشگاه با همت و تلاش جمعی از جوانان مومن و انقلابی استان قم با استفاده از فناوری های جدید راه اندازی شده است.

حسن مالکی نژاد با اشاره به حضور گردشگران خارجی در این بیت و تاکید بر لزوم شناخت اندیشه های امام خمینی افزود: مراجعه کنندگان با استفاده از نرم افزار تهیه شده، می توانند مطالب این نمایشگاه را در گوشی های همراه خود ذخیره نمایند.

این آیین با حضور آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، سید محمدرضا هاشمی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، عبدالله جلالی رئیس شورای اسلامی شهر قم، جمعی از علما و فضلای حوزه علمیه و قشرهای مختلف مردم برگزار شد.

نمایشگاه دائمی و مصور «آینه انقلاب» از برنامه های جشنواره چله سرو سازمان فرهنگی – ورزشی شهرداری قم است که با هدف تبیین مکتب فکری و جهادی بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیت تاریخی امام خمینی گشایش یافت و توضیحات این نمایشگاه به چهار زبان فارسی، عربی، اردو و انگلیسی به بازدیدکنندگان عرضه می شود.