اکران فیلم های برتر همایش مادران چشم انتظار همزمان با روز شهید در قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مهدی مقیمی در همایش مادران چشم انتظار که در سالن شهرداری قم برگزار شد گفت: جشنواره چله سرو در بخش های مختلف اجرایی شد که یکی از مهمترین آنها در بخش مادران شهدا بود که این موضوع نیز امروز به سرانجام رسید. وی عنوان داشت: این همایش به […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مهدی مقیمی در همایش مادران چشم انتظار که در سالن شهرداری قم برگزار شد گفت: جشنواره چله سرو در بخش های مختلف اجرایی شد که یکی از مهمترین آنها در بخش مادران شهدا بود که این موضوع نیز امروز به سرانجام رسید.

وی عنوان داشت: این همایش به عنوان برکت جشنواره چله سرو به حساب می آید چرا که تکریم مادران شهدا دارای اهمیت ویژه ای بوده که با تمام وجود در این زمینه تلاش خواهیم کرد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم گفت: قرار بود این همایش به صورت استانی برگزار شود اما با توجه به حجم استقبال و آثار ارائه شده، در دو بخش فیلم و فیلمنامه و به صورت ملی برگزار شد.

مقیمی عنوان داشت: به این جشنواره ۶۰ فیلمنامه و ۳۰ فیلم فاخر ارسال شده که فیلم ها ۲۲ اسفند ماه همزمان با روز شهید در گلزارهای شهدای استان اکران می شوند.