«مسجد محوری» راهبرد اصلی فعالیت‎های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مهدی مقیمی در اختتامیه المپیاد ورزشی تفریحی فرزندان انقلاب که در سالن جلسات شهرداری برگزار شد، گفت: کانون های فرهنگی ورزشی مساجد استان در برگزاری المپیاد ورزشی و جشنواره آوای سرو نقش موثر و مهمی را ایفا کرد. مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم افزود: راهبرد اصلی فعالیت […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مهدی مقیمی در اختتامیه المپیاد ورزشی تفریحی فرزندان انقلاب که در سالن جلسات شهرداری برگزار شد، گفت: کانون های فرهنگی ورزشی مساجد استان در برگزاری المپیاد ورزشی و جشنواره آوای سرو نقش موثر و مهمی را ایفا کرد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم افزود: راهبرد اصلی فعالیت های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم را «مسجد محوری» تشکیل می دهد و مطمئنا این راهبرد را در سال آینده با قدرت بیشتری دنبال خواهیم کرد.

وی بر برگزاری این دو جشنواره در سال ۱۳۹۸ تأکید کرد و اظهار داشت: هر جایی که مسجد در فعالیت های اجتماعی نقش آفرینی کرده است، شاهد بهبود وضع موجود بوده ایم.

مقیمی در بخش پایانی سخنان خود تصریح کرد: هم اکنون ایستگاه های نشاط در ۴۰ مسجد قم برپا است و تلاش می کنیم تا این تعداد را در سال آینده افزایش دهیم.