مشارکت ۴ هزار و ۷۰۰ فعال مسجدی در المپیاد ورزشی انقلاب اسلامی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی تفریحی فرزندان انقلاب و جشنواره آوای سرو امشب با حضور مسئولان استانی در سالن جلسات شهرداری برگزار شد. حجت الاسلام «سید احمد موسوی» در این مراسم گفت: ۴ هزار و ۷۰۰ تن از خواهران و برادران مسجدی در المپیاد ورزشی انقلاب اسلامی که در […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی تفریحی فرزندان انقلاب و جشنواره آوای سرو امشب با حضور مسئولان استانی در سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

حجت الاسلام «سید احمد موسوی» در این مراسم گفت: ۴ هزار و ۷۰۰ تن از خواهران و برادران مسجدی در المپیاد ورزشی انقلاب اسلامی که در ۹۰ مسجد برگزار شد، مشارکت داشتند.

معاون فرهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد قم افزود: استقبال نوجوانان مسجدی قم از این المپیاد فراتر از حد انتظار بود.

وی از سازمان فرهنگی هنری شهرداری به دلیل رویکرد مسجد محوری تقدیر کرد و اظهار داشت: پس از برگزاری این برنامه ها در ۹۰ مسجد، مرحله بعدی در ۸ محله و مسجد برگزار و سرانجام مسابقات پایانی در دو مسجد برگزار و نفرات برتر انتخاب شدند.

موسوی سرود آوای سرو را از دیگر برنامه های برگزار شده خواند و تصریح کرد: این سرود در راستای چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی برگزار و از ۶۰ گروه برتر، بیش از ۲۰ گروه که آثار فاخری داشتند در قالب ۱۵۰۰ نفر در جشنواره سرود آوای سرو مشارکت کردند.

وی تأکید کرد که پیوند بین مسجد و محلات و خانواده ها به تقویت رویکرد مهم مسجد محوری در شهر قم می انجامد.