قدردانی امام جمعه پردیسان از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، حجت الاسلام قوامی در حاشیه رونمایی از پلاک خیابان شهید مکیان که جمعه شب در قم برگزار شد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری برنا در قم، گفت: معرفی الگو برای نسل جوان از اهمیت بسیاری برخوردار است که شهدا بهترین الگو برای نسل جوان هستند. وی بیان داشت: […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، حجت الاسلام قوامی در حاشیه رونمایی از پلاک خیابان شهید مکیان که جمعه شب در قم برگزار شد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری برنا در قم، گفت: معرفی الگو برای نسل جوان از اهمیت بسیاری برخوردار است که شهدا بهترین الگو برای نسل جوان هستند.

وی بیان داشت: امروزه شاهد هستیم که نسل ۴ و ۵ انقلاب اسلامی که جوانان هستند با بصیرت و کارایی به دنبال الگوگیری از شهدا هستند که این نشان دهنده پویایی انقلاب در آغاز دهه پنجم است.

امام جمعه پردیسان با اشاره به اجرای طرح نامگذاری خیابان و یا یک کوچه به نام شهدا گفت: این اقدام ارزشمندی است چرا که موجب می شود آن شهید معرفی شده و از سوی دیگر همگان با ویژگی های ایشان آشنا شوند.

قوامی گفت: باید از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم و شورای اسلامی شهر به منظور این حرکت ارزشمند قدردانی کنیم که با این اقدام در راستای معرفی الگوها و فرهنگ سازی می کوشند.