آیین رونمایی از پلاک خیابان شهید مکیان برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، این مراسم جمعه ۲۶ بهمن با حضور حجت الاسلام قوامی امام جمعه پردیسان، مالکی نژاد رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم، مقیمی رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم و دیگر مسئولان و مردم برگزار شد. این مراسم در مسجد امام سجاد(ع) شهرک پردیسان قم برگزار شد […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، این مراسم جمعه ۲۶ بهمن با حضور حجت الاسلام قوامی امام جمعه پردیسان، مالکی نژاد رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم، مقیمی رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم و دیگر مسئولان و مردم برگزار شد.

این مراسم در مسجد امام سجاد(ع) شهرک پردیسان قم برگزار شد که طی آن حجت الاسلام جوشقانیان به بیان ویژگی ها و رشادت های شهدا و همچنین دلاورمردی های شهدای مدافع حرم پرداخت.

طرح ایجاد پلاک خیابان و کوچه ها به نام شهدا، یکی از طرح های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم است که در دستور کار قرار گرفته که این پلاک به عنوان بیست و هفتمین پلاک در سطح استان قم رونمایی و نصب شد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم در راستای معرفی سیره شهدا علاوه بر این اقدام، در قالب جشنواره چله سرو نیز اقدام به برگزاری برنامه های مختلف در راستای معرفی سیره شهدا کرده تا بتواند در این زمینه گام های اساسی بردارد.

در این مراسم از خانواده شهید مکیان تقدیر شد.