برخی با ادعای اسلام به جنایت و پلیدی دست می‌زنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، حجت الاسلام «نجف لک زایی» در مراسم شب شعر«بر منبر خون» پاسداشت شهدای روحانی مدافع حرم که در قالب جشنواره چله سرو در قم برگزار شد، گفت: شهدای مدافع حرم با یاری اهل بیت(ع) موفق شدند در برابر تروریست های داعش مقاومت کرده و به پیروزی دست یابند. […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، حجت الاسلام «نجف لک زایی» در مراسم شب شعر«بر منبر خون» پاسداشت شهدای روحانی مدافع حرم که در قالب جشنواره چله سرو در قم برگزار شد، گفت: شهدای مدافع حرم با یاری اهل بیت(ع) موفق شدند در برابر تروریست های داعش مقاومت کرده و به پیروزی دست یابند.

معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلام حوزه علمیه افزود: گروه دیگر کسانی هستند که ادعای مسلمانی و توحید و عمل به قرآن دارند اما دشمنی و پلیدی و جنایت را در پیش گرفته اند.

وی خطاب به خانواده شهدای مدافع حرم تصریح کرد: فرزندان شما قدم مبارکی برداشته و در این راه شهید شدند. آنها مطمئنا نصرت و مودت اهل بیت(ع) را دارند.

لک زایی اظهار داشت: افرادی از افغانستان و پاکستان و هندوستان و ایران به یاری اهل بیت(ع) رفته و به شهادت رسیدند. این روزها مظلومیت اهل بیت(ع) در سوریه و عراق و سایر مناطق قابل مشاهده است.

معاون دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به آیه «قل لا اسئلکم علیه اجرا الا المودت فی القربی» اشاره کرد و ادامه داد: چگونه ممکن است فردی مدعی عمل به قرآن و پیروی از اهل بیت(ع) باشد اما به حرم حضرت زینب(س) تعرض کند.

وی خاطرنشان ساخت: آیا می شود کسی آیه مودت ذی القربی که متعلق به اهل بیت(ع) است را بخواند اما حرم امامین عسکریین(ع) را منفجر کند؟ آیا می شود کسی قرآن بخواند و با حضرت زهرا(س) و امام علی(ع) و امام حسن(ع) و امام حسین(ع) این رفتار را داشته باشد؟

معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلام حوزه علمیه تأکید کرد که فقط پیروان اهل بیت(ع) به این آیه عمل کردند و خدا توفیق داد که در این امتحان سربلند باشیم.