آغاز داوری جشنواره آوای سرو در قم/گروه های برتر معرفی می شوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مهدی حیدری دبیر جشنواره سرود آوای سرو در حاشیه برگزاری این مراسم در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری برنا در قم گفت: جشنواره سرود آوای سرو از مجموعه جشنواره‌های چله سرو به‌ مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است که به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم در حال […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مهدی حیدری دبیر جشنواره سرود آوای سرو در حاشیه برگزاری این مراسم در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری برنا در قم گفت: جشنواره سرود آوای سرو از مجموعه جشنواره‌های چله سرو به‌ مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است که به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم در حال برگزاری است.

وی بیان داشت: این جشنواره در بخش های مختلف در حال برگزاری است که در بخش اول مسابقات جشنواره ای بوده که در دو بخش درجه یک و درجه دو دانش آموزان شرکت کردند و بخش دوم نیز شامل اجرای پاتقی است که ۷۰ اجرا در سطح شهر از جمله مساجد، اطراف حرم و بوستان ها انجام شد.

دبیر جشنواره سرود آوای سرو گفت: بیش از ۶۰ گروه در این جشنواره حضور دارند که با یکدیگر به رقابت می پردازند و ۵ داور بر فعالیت آنها نظارت خواهند داشت.

حیدری تاکید کرد: در پایان جشنواره از هر دو بخش درجه یک و درجه دو، از تک خوان برتر، مربی برتر و سه گروه برتر همچنین از آثار برتر در بخش تولیدی تجلیل خواهد شد.