مراسم رونمایی از «مسابقه بزرگ چلچراغ» برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مراسم رونمایی از « مسابقه بزرگ چلچراغ » با حضور برخی از مسوولین استان و نمازگزاران در کانون فرهنگی هنری شهید صالحی و اقع در حسینیه حضرت زینب (س) برگزار شد. در این مراسم که با حضور محرری عضو شورای شهر قم و حجت الاسلام کریمی معاون آموزشی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مراسم رونمایی از « مسابقه بزرگ چلچراغ » با حضور برخی از مسوولین استان و نمازگزاران در کانون فرهنگی هنری شهید صالحی و اقع در حسینیه حضرت زینب (س) برگزار شد.

در این مراسم که با حضور محرری عضو شورای شهر قم و حجت الاسلام کریمی معاون آموزشی دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد برگزار شد، «حسن مالکی نژاد» رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر قم درباره اهمیت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و ضرورت اهتمام به مسائل فرهنگی مطالبی را عنوان کرد.

در ادامه «غلامعلی خلیلیان»، دبیر مسابقه بزرگ چلچراغ در خصوص اهداف، رشته ها و جوائز مسابقه توضیحاتی را ارائه کرد.

آیین رونمایی و امضاء لوح نشریه مسابقه پایان بخش این مراسم بود.

لازم به ذکر است « مسابقه بزرگ چلچراغ » به مناسبت ایام فاطمیه (سلام الله علیها) و چهلمین سالگرد پبروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به همت کانون فرهنگی هنری شهید صالحی و مساعدت ویژه شهرداری قم و همکاری آستان قدس رضوی نمایندگی قم، مرکز خدمات حوزه علمیه قم، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد، بسیج دانش آموزی استان، ویژه کلیه دانش آموزان استان در تمامی مقاطع تحصیلی اجرا می شود.

این مسابقه در سه رشته نشریه دیواری، نشریه دیجیتالی، کلیپ سازی همراه با اهداء صدها جایزه ارزنده شامل کمک هزینه عتبات و مشهد مقدس، دوچرخه، تلسکوپ، میکروسکوپ، کارت هدیه و محصولات فرهنگی انجام می شود.

علاقمندان می توانند جهت دریافت برگه مسابقه و مطالعه آیین نامه مسابقه به نشانی @chelcheraghqom در شبکه های مجازی و پایگاه های بسیج مدارس و مساجد و کانون های فرهنگی و هنری مراجعه کنند.