نقش ویژه برگزاری جشنواره چله سرو در تقویت ارتباط مردم و انقلاب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سیدرضا علیزاده طباطبایی با اشاره به برگزاری جشنواره چله سرو به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم اظهار کرد: برنامه‌های سازمان در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در حوزه فرهنگی و ورزشی و هنری جلوه خوبی به شهر داده است. وی برگزاری این جشن‌ها با محوریت محلات […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سیدرضا علیزاده طباطبایی با اشاره به برگزاری جشنواره چله سرو به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم اظهار کرد: برنامه‌های سازمان در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در حوزه فرهنگی و ورزشی و هنری جلوه خوبی به شهر داده است.

وی برگزاری این جشن‌ها با محوریت محلات شهر را مورد توجه قرار داد و افزود: یکی از ضرورت‌های اقدامات شهری تمرکززدایی از فعالیت‌ها است و در این زمینه در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب، این جشن‌ها با همین رویکرد اجرایی شد که جای تقدیر دارد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قم اذعان کرد: در این ایام نیاز ضروری نظام اسلامی و انقلاب افزایش ارتباط مردم و مسوولان و مشارکت بیشتر مردم است، جشنواره چله سرو در این زمینه برای افزایش ارتباط مردم و نظام اسلامی بسیار چشم‌گیر عمل کرده است.