برگزاری جشنواره چله سرو اقدامی جدید و پررنگ در شهر قم است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، ابراهیم ملکی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم، در خصوص برگزاری جشن‌های چله سرو توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم اظهار کرد: برگزاری این جشنواره در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، یک فعالیت جدید و پررنگی بود که حتی از بیرون از استان قم […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، ابراهیم ملکی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم، در خصوص برگزاری جشن‌های چله سرو توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم اظهار کرد: برگزاری این جشنواره در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، یک فعالیت جدید و پررنگی بود که حتی از بیرون از استان قم تماس‌هایی در این باره صورت گرفت.

وی با اشاره به واکنش‌ها به برگزاری پرشور این جشنواره مهم در استان قم تصریح کرد: در وزارت کشور در مورد این فعالیت سوال های متعددی پرسیده شده و استقبال خوبی از برگزاری آن در آستانه چله انقلاب صورت گرفته است.

مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری قم افزود: مراجعه کنندگان اعلام رضایت و درخواست ادامه این فعالیت را داشتند. به این صورت که مختص به چندروز نباشد، چرا که موجب ارتباط موثر بین مردم و شهرداری می‌شود.