دستاوردهای انقلاب در چله سرو بیان می شود/تشریح دستاوردهای جشنواره در شورا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، عبدالله جلالی در گفتگو با خبرنگاران در قم گفت: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حالی رقم می خورد که دشمنان نظام با همه تلاش در راستای ضربه زدن به نظام اسلامی تلاش می کنند اما موفق نمی شوند. وی بیان داشت: باید دستاوردهای انقلاب و همچنین اقدامات […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، عبدالله جلالی در گفتگو با خبرنگاران در قم گفت: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حالی رقم می خورد که دشمنان نظام با همه تلاش در راستای ضربه زدن به نظام اسلامی تلاش می کنند اما موفق نمی شوند.

وی بیان داشت: باید دستاوردهای انقلاب و همچنین اقدامات صورت گرفته در طول چهل سال سرافرازی نظام بیان شود که شهرداری نیز در این راستا نقش موثری دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر قم افزود: یکی از اقدامات ارزشمند شهرداری، برگزاری جشنواره چله سرو است که در بخش های مختلف در حال برگزاری است و از جمله اقدامات ارزشمند و مناسب در شهرداری به شمار می رود.

جلالی گفت: به دلیل اهمیت موضوع جشنواره چله سرو، در جلسه روز دوشنبه ۱۵ بهمن شورای اسلامی شهر قم و در صحن علنی، رئیس کمیسیون فرهنگی دستاوردهای آن را تشریح خواهد کرد.

وی افزود: این جشنواره نه تنها در استان قم، بلکه با نگاه کشوری در برخی از موضوعات برگزار می شود که از مسئولان و دست اندرکاران جشنواره قدردانی می کنیم.