پرده خوانی انقلاب اسلامی همزمان با ایام الله دهه فجر در قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، ابوالقاسم مقیمی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برنامه های این سازمان همزمان با ایام الله دهه فجر گفت: برنامه های گسترده ای در قالب جشنواره چله سرو تدارک دیده شده که در بخش های مختلف اجرایی کرده و یا در […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، ابوالقاسم مقیمی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برنامه های این سازمان همزمان با ایام الله دهه فجر گفت: برنامه های گسترده ای در قالب جشنواره چله سرو تدارک دیده شده که در بخش های مختلف اجرایی کرده و یا در حال اجرایی کردن هستیم.

وی بیان داشت: سعی کرده ایم برنامه های به گونه ای تدارک دیده شود که همه گروه های سنی را در نظر بگیرد و از این رو از تمامی امکانات و برنامه ها استفاده می کنیم.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم، دانش آموزان و جوانان و نوجوانان را یکی از محورهای اصلی برنامه های چله سرو عنوان کرد و گفت: یکی از برنامه های ما در مدارس استان، اجرای برنامه پرده خوانی انقلاب اسلامی ویژه دانش آموزان است که همزمان با ایام الله دهه فجر در مدارس استان اجرایی می شود.

مقیمی بیان داشت: در این برنامه اتفاقات سال های منتهی به انقلاب و پس از آن برای دانش آموزان تشریح می شود تا با واقعیت ها آشنا شده و مسائل را به صورت مسند مشاهده کنند.

وی تاکید کرد: متاسفانه طی سال های اخیر شاهد هستیم که دشمنان با هجمه های گسترده در فضای مجازی می کوشند تا واقعیت های دوران ستم شاهی را به گونه ای دیگر برای جوانان تشریح کنند و از این رو در جشنواره چله سرو با این توطئه ها نیز مقابله خواهد شد.