همزمان با دهه فجر ۶۰ گروه سرود در سطح شهر قم به اجرا می‌پردازند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، ابوالقاسم مقیمی در گفت‌وگو با خبرنگاران از اجرای ۶۰ گروه سرود در ایام دهه مبارک فجر خبر داد و اظهار داشت: برای اولین بار در اماکن عمومی، سالن‌ها، مساجد و مراکز پرجمعیت سطح شهر قم، گروه‌های سرود دانش‌آموزی و مردمی به اجرا خواهند پرداخت. وی افزود: ازجمله بخش‌های […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، ابوالقاسم مقیمی در گفت‌وگو با خبرنگاران از اجرای ۶۰ گروه سرود در ایام دهه مبارک فجر خبر داد و اظهار داشت: برای اولین بار در اماکن عمومی، سالن‌ها، مساجد و مراکز پرجمعیت سطح شهر قم، گروه‌های سرود دانش‌آموزی و مردمی به اجرا خواهند پرداخت.
وی افزود: ازجمله بخش‌های جشنواره بزرگ فرهنگی چله سرو که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به اجرا درآمده، جشنواره آوای سرو است که گروه‌های سرود مدارس و مساجد در دو قالب تولید محتوا و بازخوانی، با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
بیشتر بخوانید
مقیمی به ثبت‌نام گروه‌های دانش‌آموزی، کانون‌های مساجد و بسیج کلان‌شهر قم در کنار روستاها و بخش‌های استان قم اشاره کرد و اضافه کرد: در هفته سوم بهمن‌ماه، داوری اولیه و مسابقات گروه‌های سرود با حضور داوران استانی برگزار خواهد شد.
مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری، ورزشی شهرداری قم تصریح کرد: گروه‌های منتخب از میان تولیدات آزاد و یا بازتولید آثار فاخر و نوستالژی با موضوعات انقلابی، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، انتظار، کرامات رضوی و حضرت معصومه (س) انتخاب خواهند شد.