انجام معاینات رایگان پزشکی در محله سلامتی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، یکی از برنامه های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، برگزاری جشنواره چله سرو است که در قالب این جشنواره علاوه بر معرفی دستاوردهای انقلاب به ارائه خدمات می پردازد. یکی از اقدامات جشنواره، برگزاری محله های سلامت است که در […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، یکی از برنامه های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، برگزاری جشنواره چله سرو است که در قالب این جشنواره علاوه بر معرفی دستاوردهای انقلاب به ارائه خدمات می پردازد.

یکی از اقدامات جشنواره، برگزاری محله های سلامت است که در قالب آنها خدمات مختلفی ارائه می شود که انجام معاینات رایگان بانوان و کلاس های آمادگی برای زایمان یکی از آنهاست.

کارشناسان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم، با حضور در این محله ها علاوه بر بیان سبک زندگی سالم به ارائه خدمات سنجش سلامت و مشاوره روان و تغذیه می پردازند.

از دیگر برنامه های کارشناسان بهداشتی انجام معاینات رایگان بانوان است که مورد استقبال قرار گرفته و می تواند در گسترش سلامت جامعه و ایجاد نشاط و شادابی موثر باشد.