راه اندازی غرفه سبک زندگی سالم در جشنواره محله سلامت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، جشنواره محله سلامتی از سلسله جشنواره های چله سرو که در محوطه امامزاده جعفر شهید(ع) برگزار شده، با استقبال گسترده همشهریان مواجه است. این جشنواره دارای بخش های متعددی است که یکی از آنها راه اندازی غرفه سبک زندگی سالم است که در آن معانت بهداشتی دانشگاه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، جشنواره محله سلامتی از سلسله جشنواره های چله سرو که در محوطه امامزاده جعفر شهید(ع) برگزار شده، با استقبال گسترده همشهریان مواجه است.

این جشنواره دارای بخش های متعددی است که یکی از آنها راه اندازی غرفه سبک زندگی سالم است که در آن معانت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم، اقدام به خدمات رسانی به مردم می کند.

غرفه سبک زندگی سالم در جشنواره محله سلامتی اقدام به ارائه خدمات سنجش سلامت و مشاوره روان و تغذیه می کند، که با استقبال گسترده مردم مواجه شده است.

در این غرفه مباحث مربوط به سبک زندگی سالم و نوع تغذیه و مسائل مربوط به بهداشت، آموزش داده شده و کارشناسان اقدام به ارائه خدمات می کنند.

این جشنواره از روز ۲۳ دی آغاز شده و تا سی ام دی ماه ادامه خواهد داشت و فعالیت آن نیز از ساعت ۱۵ تا ۲۰ خواهد بود.

در جشنواره محله سلامت که هدف آن کاهش آسیب های اجتماعی و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در میان اقشار مختلف محله است، ویژه برنامه هایی برای کودکان، نوجوانان، جوانان و بانوان برنامه ریزی شده است.

ششمین مرحله جشنواره محله سلامت از ویژه برنامه های جشن های چله سرو همزمان با  گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است، که چند روز پیش با حضور سید محمد رضا هاشمی معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم و مهدی مقیمی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم در محوطه مزار امامزاده جعفر شهید آغاز به کار کرد.