ساخت المان چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با رویکرد جشنواره چله سرو
ساخت المان چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با رویکرد جشنواره چله سرو

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، سید محمد موسوی منش در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در این زمینه فراخوان المان در قم زده شده و با چند نفر از برترین های کشور نیز در این خصوص صحبت کرده ایم. رئیس سازمان زیباسازی شهرداری قم عنوان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، سید محمد موسوی منش در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در این زمینه فراخوان المان در قم زده شده و با چند نفر از برترین های کشور نیز در این خصوص صحبت کرده ایم.

رئیس سازمان زیباسازی شهرداری قم عنوان داشت: در این ایام جشنواره چله سرو نیز در قم در حال برگزاری است که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب است و از این رو المان ها با این رویکرد جشنواره خواهد بود.

وی تصریح کرد: آثار توسط هنرمندان برجسته کشوری ارسال شده که در دست داوری است و در نهایت یک اثر برجسته معرفی و المان آن نیز ساخته و در شهر نصب می شود.

موسوی منش تاکید کرد: رویکرد و محور المان چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، ایستادگی، دستاوردهای انقلاب، بصیرت و… است.

رئیس سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: با توجه به اینکه ایام الله دهه فجر مصادف با ایام فاطمیه است، در المان های شهری این موضوع نیز مد نظر قرار گرفته و از هنرمندان خواسته ایم با این رویکرد به موضوع نگاه کنند.