ساخت المان چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با رویکرد جشنواره چله سرو

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، سید محمد موسوی منش در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در این زمینه فراخوان المان در قم زده شده و با چند نفر از برترین های کشور نیز در این خصوص صحبت کرده ایم. رئیس سازمان زیباسازی شهرداری قم عنوان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، سید محمد موسوی منش در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در این زمینه فراخوان المان در قم زده شده و با چند نفر از برترین های کشور نیز در این خصوص صحبت کرده ایم.

رئیس سازمان زیباسازی شهرداری قم عنوان داشت: در این ایام جشنواره چله سرو نیز در قم در حال برگزاری است که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب است و از این رو المان ها با این رویکرد جشنواره خواهد بود.

وی تصریح کرد: آثار توسط هنرمندان برجسته کشوری ارسال شده که در دست داوری است و در نهایت یک اثر برجسته معرفی و المان آن نیز ساخته و در شهر نصب می شود.

موسوی منش تاکید کرد: رویکرد و محور المان چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، ایستادگی، دستاوردهای انقلاب، بصیرت و… است.

رئیس سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: با توجه به اینکه ایام الله دهه فجر مصادف با ایام فاطمیه است، در المان های شهری این موضوع نیز مد نظر قرار گرفته و از هنرمندان خواسته ایم با این رویکرد به موضوع نگاه کنند.