جشنواره سرود آوای سرو در قم برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ،مهدی حیدری گفت: جشنواره سرود آوای سرو از مجموعه جشنواره‌های چله سرو به‌مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بابه همت دبیرخانه کانون‌های مساجد استان قم و با حمایت سازمان فرهنگی، ورزشی و هنری شهرداری قم برگزار می شود. دبیر جشنواره سرود آوای سرو با بیان اینکه این جشنواره […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ،مهدی حیدری گفت: جشنواره سرود آوای سرو از مجموعه جشنواره‌های چله سرو به‌مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بابه همت دبیرخانه کانون‌های مساجد استان قم و با حمایت سازمان فرهنگی، ورزشی و هنری شهرداری قم برگزار می شود.

دبیر جشنواره سرود آوای سرو با بیان اینکه این جشنواره در سه بخش برگزار می شود افزود: بخش اول شامل مسایقات جشنواره می شود و بخش دوم شامل اجرای پاتقی است که هفتاد اجرا در سطح شهر خواهیم داشت.

وی با اشاره به بخش سوم جشنواره تصریح کرد:اجرای گروه سرود هزار نفره نیز همزمان با ۱۲ بهمن در حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار خواهد شد.

حیدری یادآور شد: از بین آثار ۷ تا ۱۰ اثر برتر انتخاب شده و تجلیل می شودهمچنین به آنها اجرا داده می شود که در قبال هر اجرا مبلغی نیز پرداخت می شود.