ارائه مشاوره های حقوقی به جوانان همزمان با برگزاری جشنواره محله سلامت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، ابوالقاسم مقیمی در آیین آغاز ششمین مرحله جشنواره محله سلامت که از سری برنامه های جشنواره «چله سرو» در مزار امامزاده جعفر شهید(ع) برگزار شد گفت: توجه به مقوله سلامت و نشاط امر مهمی است که باید همواره مد نظر بوده و این سازمان نیز در دستور […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، ابوالقاسم مقیمی در آیین آغاز ششمین مرحله جشنواره محله سلامت که از سری برنامه های جشنواره «چله سرو» در مزار امامزاده جعفر شهید(ع) برگزار شد گفت: توجه به مقوله سلامت و نشاط امر مهمی است که باید همواره مد نظر بوده و این سازمان نیز در دستور کار خود دارد.

وی بیان داشت: این جشنواره با اعتباراتی که وزارت کشور برای کاهش آسیب‌های اجتماعی اختصاص داده است، برگزار می‌شود و امیدواریم بتوانیم در راستای این امر مهم گام برداریم.

مقیمی ضمن تقدیر از همکاری دیگر نهادها در برگزاری این جشنواره گفت: جشنواره محله سلامت با همکاری تمام دستگاه ‌های اجرای استان اجرا و در این جشنواره، خدمات دستگاه‌های اجرایی ارائه خواهد شد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم گفت: یکی از رویکردهای ما بررسی آسیب های موجود در محلات است که همزمان با برگزاری جشنواره در هر محله این موضوع بررسی و در راستای رفع آن برنامه ریزی خواهد شد.

وی گفت: همزمان با برگزاری جشنواره محله سلامت، مشاوره‌های حقوقی، روان شناسی و فرزند پروری در مساجد پیرامون محل برگزاری جشنواره نیز در آن محل ارائه خواهد شد.

مقیمی به برگزاری کارگاه های در حاشیه برگزاری این محله اشاره کرد و گفت: این امر نیز می تواند مثمرثمر باشد که هر روز یک کارگراه با موضوعات مختلف از جمله طلاق، اعتیاد و… برگزار می شود.