کنفرانس بین المللی محاسبات و سامانه های توزیع شده بستر تعامل موسسات علمی و پژوهشی داخل و خارج خواهد بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، حجت الاسلام دکتر فراهانی فرد معاون پژوهش و فناوری دانشگاه قم در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به تقارن برگزاری این کنفرانس با میلاد پیامبر رحمت(ص)و امام جعفر صادق (ع) گفت: تقارن برگزاری این کنفرانس با میلاد پیامبر رحمت(ص)و امام جعفر صادق (ع) برشکوه آن افزوده […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، حجت الاسلام دکتر فراهانی فرد معاون پژوهش و فناوری دانشگاه قم در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به تقارن برگزاری این کنفرانس با میلاد پیامبر رحمت(ص)و امام جعفر صادق (ع) گفت: تقارن برگزاری این کنفرانس با میلاد پیامبر رحمت(ص)و امام جعفر صادق (ع) برشکوه آن افزوده است و برگزاری همایش های بین المللی، در راستای ایجاد نشاط علمی و ارتقای رتبه علمی دانشگاه از اهداف مهم معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه قم می باشد.

وی افزود: دانشگاه قم با این هدف و با هدف افزایش آگاهی در زمینه علوم کامپیوتر، دانشگاه قم اقدام به برگزاری اولین کنفرانس بین المللی محاسبات و سامانه های توزیع شده کرده است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه قم افزود: از دیگر اهداف این همایش، ارتقای سطح علمی شرکت کنندگان از طریق برگزاری کارگاههای علمی و پژوهشی می باشد.

استاد اقتصاد دانشگاه قم افزود: از ویژگی های این همایش حضور دانشمندانی همچون پروفسور بویا از میل بورن و پروفسور دباسیش قوز ازموسسه علوم بنگلور و پروفسور محمد عثمان از دانشگاه مالزی می باشند که وی از دانشمندان مطرحی است که بیش از ۷۵ هزار ارجاع و استناد در کارنامه خود دارد. پروفسور دباسیش و محمد عثمان از محققان برجسته حوزه محاسبات توزیع شده می باشد. این همایش همچنین میزبان اساتید بزرگی همچون دکتر عیسی زاده نیز می باشد.