بیش از ۳۰۰ شبکه فارسی‌زبان ماهواره‌ای علیه انقلاب اسلامی سم‌پاشی می‌کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، نصرت‌الله لطفی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با موضوع تشریح فعالیت‌های کمیته اطلاع‌رسانی جشن‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با اشاره به پیش‌رو بودن دهه فجر سال ۹۷ اظهار داشت: از منظر آنچه واژه ۴۰ به‌عنوان دوره بلوغ و تکامل انسان بوده و در […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، نصرت‌الله لطفی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با موضوع تشریح فعالیت‌های کمیته اطلاع‌رسانی جشن‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با اشاره به پیش‌رو بودن دهه فجر سال ۹۷ اظهار داشت: از منظر آنچه واژه ۴۰ به‌عنوان دوره بلوغ و تکامل انسان بوده و در مبانی دینی نیز این واژه از اهمیت بالایی برخوردار است، برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به‌صورت جدی‌تر در دستور کار قرار داده‌ایم.

وی با اشاره به اقدامات خصمانه استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: در چنین شرایطی بیش ازآنچه باید خودمان را آماده جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی کنیم، باید شناخت دشمن و مقابله با آن را در دستور کار خود قرار دهیم.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از طلیعه پیروزی تاکنون انواع توطئه‌های نظامی، سیاسی و اقتصادی علیه نظام اسلامی پیش‌گرفته‌اند، ادامه داد: با رهبری‌های داعیانه امام راحل، مقام معظم رهبری و مردم توانسته‌ایم بر این توطئه‌ها پیروز شویم.

لطفی گفت: دشمنان با تقویت و راه‌اندازی بیش از ۳۰۰ شبکه فارسی‌زبان، استخدام سلطنت‌طلبان و به‌کارگیری افرادی که القای ناامیدی به مردم می‌کنند به دنبال آن هستند تا مردم ایران را نسبت به آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی ناامید کنند.

وی ادامه داد: یکی از محوری‌ترین کارها تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی، تبیین کارنامه ۴۰ ساله نظام برآمده از نظام اسلامی و پاسخ به شبهات بوده و استمرار و بالندگی نظام مقدس با نگاه به ۴ دهه انقلاب اسلامی در دستور کار است، همه شخصیت‌ها و مجموعه نظام در همه استان‌ها دورهم جمع شده‌اند تا بخشی از فعالیت انقلاب اسلامی را به شکرانه این پیروزی داشته باشند.

 قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اقدامات صورت گرفته در ارتباط با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامیگفت: ما از منظر بصیرت افزایی ورود کرده و با روشنگری این دشمنی‌ها را بیان می‌کنیم، دشمن هم می‌داند که با توان اقتصادی امکان براندازی انقلاب اسلامی نیست در نتیجه به دنبال ایجاد چالش از این منظر بوده و مردم را با مشکل مواجه کنند.

لطفی حضور پرشور مردم در یوم‌الله سیزدهم آبان ماه را مورداشاره قرار داد و  افزود: بعد از رذالت نظام سلطه و گرانی‌های کمرشکن مردم با شعار «هیهات من الذله» دین خود را به انقلاب اسلامی ادا کردند.

وی با اشاره به نقش و حضور پررنگ اصحاب رسانه در یوم‌الله ۱۳ آبان ماه ابراز کرد: امیدواریم از این ظرفیت رسانه برای بصیرت افزایی و خنثی کردن دسیسه‌های دشمنان باشیم.

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: برای بزرگداشت چهل‌سالگی انقلاب در ستاد مرکزی در تهران هر سه قوه، شخصیت‌های حوزوی و فرهنگی حضور داشته و در این رابطه، ۲۱ کارگروه در کشور و ۱۳ کارگروه را در استان تعریف کرده‌ایم.

لطفی با اشاره به تشکیل ۱۳ کارگروه در استان قم در زمینه بزرگداشت چهل‌سالگی انقلاب اسلامی گفت: حجت‌الاسلام لطفی نیاسر ریاست کارگروه رسانه و فضای مجازی را بر عهده‌دارند، همچنین کارگروه‌های تشکل‌های مردم‌نهاد، کارگروه فرهنگی، کارگروه محرومیت‌زدایی، کارگروه اجتماعی، کارگروه بهداشت و درمان را داریم که باید اصحاب رسانه از مسئولان مربوطه باید مطالبه گری داشته باشند.