نخستین همایش بین المللی آن سوی ایده‌ها در قم برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، محمد سعید رضوانی مسئول برگزاری این همایش با اعلام این خبر اظهار کرد: این همایش بستری برای ارزش قائل شدن به ایده‌های جامعه به ویژه دانشجویان است. وی افزود: افراد از توانمندی‌های بالا و ذهنی ایده پرداز برخوردارند اما استفاده از این توانمندی فوق العاده کم است، […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، محمد سعید رضوانی مسئول برگزاری این همایش با اعلام این خبر اظهار کرد: این همایش بستری برای ارزش قائل شدن به ایده‌های جامعه به ویژه دانشجویان است.

وی افزود: افراد از توانمندی‌های بالا و ذهنی ایده پرداز برخوردارند اما استفاده از این توانمندی فوق العاده کم است، در این همایش قصد داریم نخست این توانمندی را برجسته کرده و فضایی را برای این جنبش ذهنی فراهم کرده تا ایده پردازی رواج پیدا کند.

مسؤول برگزاری نخستین همایش بین المللی آن سوی ایده‌ها افزود: همچنین با همکاری صندوق پژوهش و فناوری ایده آل صنعت امروز برای علاقمندان، ایده پردازان و شرکت کنندگان در این همایش امکانی برای شکوفا ساختن ایده‌هایشان تا مرحله اجرا و تجاری سازی فراهم شده است.

رضوانی همچنین درمورد فراخوان همایش بیان کرد: این فراخوان حرکتی در عرصه تفکر و ایده پردازی است.

وی با بیان اینکه از شرکت کنندگان در همایش خواسته شده تا در موضوع دلخواه ایده‌های خود را ارسال کنند تصریح کرد:  ایده‌های ارسالی به همایش توسط کارشناسان خبره بررسی شده و درنهایت سه ایده پرداز منتخب و از آنان  تقدیر می‌شود.

این همایش پنج شنبه اول آذر امسال از ساعت ۹ الی ۱۳ در مجتمع رفاهی ونوس قم به صورت رایگان برگزار می‌شود و  مهلت ثبت نام نیز تا سه شنبه ۲۹آبان است.

علاقمندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۰۳۳۷۴۸۲۳۷ تماس حاصل کنند.