کلنگ احداث پروژه تفریحی، خدماتی و گردشگری گنجینه ونوس بر زمین زده شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ؛ در این مراسم، سرمایه‌گذار پروژه گنجینه ونوس با اشاره به مراحل تصویب این پروژه در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم اظهار داشت: برای این پروژه ۵۷۵ میلیارد تومان در نظر گرفته‌شده که برای ۷۰۰ نفر اشتغال‌زایی خواهد داشت. هادی کریم‌خانی با بیان اینکه این پروژه تفریحی، […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ؛ در این مراسم، سرمایه‌گذار پروژه گنجینه ونوس با اشاره به مراحل تصویب این پروژه در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم اظهار داشت: برای این پروژه ۵۷۵ میلیارد تومان در نظر گرفته‌شده که برای ۷۰۰ نفر اشتغال‌زایی خواهد داشت.

هادی کریم‌خانی با بیان اینکه این پروژه تفریحی، خدماتی و گردشگری است، افزود: پروژه گنجینه ونوس در زمینی به مساحت بیش از ۱۰ هکتار احداث می‌شود و برای انجام آن پنج سال کار مطالعاتی صورت گرفته است.

وی ظرفیت‌های عظیم گردشگری استان را مورداشاره قرار داد و گفت: به دلیل نزدیکی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) به این مجموعه، مسافران و گردشگران زیادی که مقصد آن‌ها شهرهای مرکزی کشور هست می‌توانند در هتل‌های این مجموعه اقامت داشته باشند.

همچنین در این مراسم، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم با اشاره به جایگاه ویژه و استراتژیک قم در میان سایر استان‌ها ابراز کرد: احداث این پروژه می‌تواند به مردم قم و همچنین مسافران خدمات خوبی ارائه کند.

محسن بهشتی با اشاره به مراحل تصویب پروژه و آماده‌سازی زیرساخت‌های لازم برای انجام آن اظهار داشت: میزان زمین اختصاص‌یافته برای احداث این پروژه ده هکتار بوده و امیدواریم با تلاش سرمایه‌گذار این پروژه بتوانیم مجموعه‌ای متفاوت را احداث کنیم.