۱۰۵۰ هکتار به وسعت شهر قم افزوده شد
۱۰۵۰ هکتار به وسعت شهر قم افزوده شد
مهرداد روحانی، مدیر منطقه سه شهرداری قم با اعلام خبر افزوده شدن 1050هکتار اراضی منطقه 3 به شهر قم، گفت: با تغییر کاربری این اراضی حجم قابل‌توجهی زمین برای ساخت‌وساز با کاربری مسکونی و سایر کاربری‌های مرتبط به ظرفیت شهر قم اضافه‌شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مهرداد روحانی وزیری مدیر منطقه سه شهرداری قم با اشاره به افزایش مساحت سطح منطقه سه در بلوار شهید خداکرم اظهار کرد: هزار و ۵۰ هکتار از اراضی این محدوده پیرو مصوبه کمیسیون ماده پنج استان قم در اسفندماه ۱۴۰۱ جزو اراضی شهر قم درآمده و طرح تفصیلی آن جهت اجرا به شهرداری منطقه ابلاغ‌شده است.

وی با بیان اینکه این اراضی تغییر کاربری پیدا کرده است، ابراز کرد: با تغییر کاربری این اراضی، حجم قابل‌توجهی زمین برای ساخت‌وساز با کاربری مسکونی و سایر کاربری های مرتبط به ظرفیت شهر قم اضافه‌شده است.

مدیر منطقه سه شهرداری قم خاطرنشان کرد: در این راستا تمامی مالکان املاک واقع در این محدوده حدفاصل تقاطع شهید دستغیب تا بلوار شهید رجایی جهت اطلاع از آخرین وضعیت و امتیازات ملک خود و یا انجام هرگونه توافق به‌منظور تفکیک و اختصاص کاربری، می‌توانند به شهرسازی و املاک منطقه ۳ مراجعه کنند.

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری قم