جدول نتایج انتخابات مجلس تا ساعت ۰۰:۰۱ یک‌شنبه
جدول نتایج انتخابات مجلس تا ساعت ۰۰:۰۱ یک‌شنبه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایسنا، طبق اعلام سید اسماعیل موسوی سخنگو و دبیر ستاد انتخابات کشور، نتایج شمارش آراء در ۱۷۸ حوزه انتخابیه (۲۰۸ کرسی) یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا ساعت ۰۰:۰۱ یک‌شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ اعلام شده است و نهایتا تا صبح امروز (یک‌شنبه ۴ اسفند) نتایج […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایسنا، طبق اعلام سید اسماعیل موسوی سخنگو و دبیر ستاد انتخابات کشور، نتایج شمارش آراء در ۱۷۸ حوزه انتخابیه (۲۰۸ کرسی) یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا ساعت ۰۰:۰۱ یک‌شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ اعلام شده است و نهایتا تا صبح امروز (یک‌شنبه ۴ اسفند) نتایج آرای ۳۰ حوزه انتخابی دیگر از سوی ستاد انتخابات کشور اعلام خواهد شد.

تاکنون نتایج حوزه‌های انتخابیه ۱۵ استان البرز، ایلام، بوشهر، چهارمحال‌وبختیاری، خراسان‌جنوبی، سمنان، سیستان‌وبلوچستان، قزوین، قم، کرمان، گلستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان و یزد به صورت کامل مشخص شده است.

بر اساس نتایج شمارش آرای حوزه‌های انتخابیه “بیجار” استان کردستان، “میانه” استان آذربایجان‌شرقی، “لنجان” و “سمیرم” استان اصفهان، “دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره” استان ایلام، “کرج، اشتهارد و فردیس” استان البرز، “کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان” استان گلستان و “اسلام‌آباد غرب و دالاهو” استان کرمانشاه کاندیداهای این حوزه‌ها موفق به کسب حد نصاب یک‌پنجم آرای صحیح نشده‌اند و انتخابات در این حوزه‌ها به مرحله دوم کشیده شده است.

همچنین در حوزه انتخابیه “تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس” که ۳۰ کرسی در مجلس دارد، تا ساعت ۱۹:۱۵ شنبه ۳ اسفند، تنها اسامی ۴۰ پیشتاز این حوزه بدون اعلام آرای آنان از سوی وزارت کشور اعلام شده است.

جداول زیر به تفکیک استان‌ها و حوزه‌های انتخابیه، نمایندگان منتخب مجلس یازدهم و یا راه‌یافته به مرحله دوم را نشان می‌دهد:

*این جداول بر اساس اعلام رسمی نتایج توسط وزارت کشور، تکمیل می‌شوند.

*در این جداول حوزه‌های انتخابیه‌ای که انتخابات در آن‌ها به مرحله دوم کشیده شده است، آراء در کنار نام منتخب آمده است و در مواردی که کاندیدا حائز اکثریت آراء شده تنها به تعداد رای اشاره شده است.

*در حوزه‌هایی که به جای تعداد آراء، از واژه “بدون آمار” استفاده شده تعداد آرای نمایندگان منتخب از سوی وزارت کشور اعلام نشده است.

* ۱. استان آذربایجان‌شرقی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱ تبریز، آذرشهر و اسکو
۲ تبریز، آذرشهر و اسکو
۳ تبریز، آذرشهر و اسکو
۴ تبریز، آذرشهر و اسکو
۵ تبریز، آذرشهر و اسکو
۶ تبریز، آذرشهر و اسکو
۷ بستان‌آباد غلامرضا نوری‌قزلجه ۱۷.۱۲۷
۸ ملکان سید علی موسوی ۲۰.۱۴۰
۹ شبستر جعفر راستی ۱۲.۵۹۶
۱۰ سراب یوسف داودی ۲۰.۲۰۸
۱۱ میانه مهدی اسماعیلی ۱۶.۸۶۶
۱۲ میانه علی شامی (۱۱.۷۰۳) و بهنام صفایی (۱۱.۰۳۴) مرحله دوم
۱۳ اهر و هریس احمد محرم‌زاده‌یخفروزان ۲۹.۸۲۶
۱۴ کلیبر، خداآفرین و هوراند حسین حاتمی ۱۷.۶۲۵
۱۵ هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی ۱۴.۲۷۷
۱۶ بناب محمد باقری ۲۳.۵۴۴
۱۷ ورزقان الله‌ویردی دهقان ۲۲.۸۲۴
۱۸ مرند و جلفا معصومه پاشایی‌بهرام ۴۰.۲۹۴
۱۹ مراغه و عجب‌شیر علی علیزاده ۴۴.۶۹۱

* ۲. استان آذربایجان‌غربی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۰ ارومیه سید سلمان ذاکر ۱۳۸.۴۳۶
۲۱ ارومیه روح‌الله حضرت‌پورطلاتپه ۸۶.۹۱۰
۲۲ ارومیه وحید جلال‌زاده ۸۰.۰۹۴
۲۳ سلماس یعقوب رضازاده ۲۴.۷۶۷
۲۴ مهاباد جلال محمودزاده ۱۹.۳۰۴
۲۵ میاندوآب مهدی عیسی‌زاده ۴۳.۰۱۶
۲۶ شاهین‌دژ و تکاب
۲۷ نقده و اشنویه علی زنجانی‌حسنلویی ۷۸.۶۷۳
۲۸ خوی و چایپاره عادل نجف‌زاده ۶۸.۴۹۸
۲۹ پیرانشهر و سردشت کمال حسین‌پور ۳۵.۶۹۷
۳۰ بوکان انور حبیب‌زاده‌بوکانی ۲۶.۹۶۵
۳۱ ماکو، چالدران، پلدشت و شوط محمد علیپور ۲۰.۱۳۰

* ۳. استان اردبیل

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۳۲ اردبیل، نمین، نیر و سرعین
۳۳ اردبیل، نمین، نیر و سرعین
۳۴ اردبیل، نمین، نیر و سرعین
۳۵ مشکین‌شهر محمود عباس‌زاده ۳۲.۲۵۴
۳۶ پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز عباس جهانگیرزاده ۲۴.۷۷۲
۳۷ خلخال و کوثر سید غنی نظری‌خانقاه ۲۲.۴۸۹
۳۸ گرمی ولی اسماعیلی ۲۴.۱۶۹

* ۴. استان اصفهان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۳۹ اصفهان
۴۰ اصفهان
۴۱ اصفهان
۴۲ اصفهان
۴۳ اصفهان
۴۴ نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی ۵۷.۷۰۰
۴۵ فریدن، چادگان، فریدونشهر، بویین و میاندشت حسین محمد صالحی‌دارانی ۲۶.۹۲۰
۴۶ مبارکه پروین صالحی‌مبارکه ۱۲.۰۷۵
۴۷ اردستان سید صادق طباطبایی‌نژاد ۱۳.۲۲۹
۴۸ شاهین‌شهر، میمه و برخوار حسینعلی حاجی‌دلیگانی ۶۳.۷۷۰
۴۹ شهرضا و دهاقان سمیه محمودی ۲۰.۵۴۲
۵۰ خمینی‌شهر محمدتقی نقدعلی ۳۶.۰۵۵
۵۱ نایین، خور و بیابانک الهام آزاد ۸.۵۷۰
۵۲ سمیرم

رحیم کریمی (۵.۹۵۹) و اصغر سلیمی (۵.۹۰۸)

مرحله دوم
۵۳ نطنز و بخش قمصر رحمت‌الله فیروزی‌پوربادی ۱۱.۲۵۱
۵۴ لنجان علی یوسف‌پور (۹.۵۵۸) و حسین رجایی‌ریزی(۸.۶۴۶) مرحله دوم
۵۵ کاشان و آران بیدگل سید جواد ساداتی‌نژاد ۸۸.۹۴۶
۵۶ فلاورجان سید ناصر موسوی‌لارگانی ۲۶.۹۰۲
۵۷ گلپایگیان و خوانسار مسعود خاتمی ۲۱.۴۷۱

* ۵. استان البرز

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۵۸ کرج، اشتهارد و فردیس مهدی عسگری ۸۷.۸۰۸
۵۹ کرج، اشتهارد و فردیس فاطمه آجرلو (۶۱.۰۵۷) و علیرضا عباسی (۵۲.۷۲۶) مرحله دوم
۶۰ ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان علی حدادی ۴۳.۲۳۳

* ۶. استان ایلام

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۱ ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهران علی‌اکبر بسطامی ۴۲.۲۹۶
۶۲ ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهران سارا فلاحی ۳۶.۹۰۹
۶۳ دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره

بهزاد علیزاده (۱۸.۵۰۵) و صادق کرمی (۱۶.۳۷۲)

مرحله دوم

* ۷. استان بوشهر

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۴ کنگان، دیر، جم و عسلویه موسی احمدی ۳۸.۹۹۸
۶۵ دشتی و تنگستان غلامحسین کرمی ۲۹.۰۵۷
۶۶ بوشهر، گناوه و دیلم
۶۷ دشتستان ابراهیم رضایی ۳۶.۵۸۱

* ۸. استان تهران

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

محمدباقر قالیباف

بدون آمار
۶۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

سید مصطفی آقامیرسلیم

بدون آمار
۷۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مرتضی آقاتهرانی بدون آمار
۷۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس الیاس نادران بدون آمار
۷۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید محسن دهنوی بدون آمار
۷۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید محمود نبویان بدون آمار
۷۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

سید احسان خاندوزی

بدون آمار
۷۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

محسن پیرهادی

بدون آمار
۷۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس اقبال شاکری بدون آمار
۷۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ابوالفضل عمویی بدون آمار
۷۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس فاطمه رهبر بدون آمار
۷۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

مجتبی توانگر

بدون آمار
۸۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس بیژن نوباوه‌وطن بدون آمار
۸۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

روح‌الله ایزدی‌خواه

بدون آمار
۸۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

احمد نادری

بدون آمار
۸۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس عبدالحسین روح‌الامینی بدون آمار
۸۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید نظام‌الدین موسوی بدون آمار
۸۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

زهره الهیان

بدون آمار
۸۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مالک شریعتی بدون آمار
۸۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

مهدی شریفیان

بدون آمار
۸۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید رضا تقوی بدون آمار
۸۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

سمیه رفیعی

بدون آمار
۹۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید علی یزدی‌خواه بدون آمار
۹۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس علی خضریان بدون آمار
۹۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس فاطمه قاسمپور بدون آمار
۹۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس رضا تقی‌پور بدون آمار
۹۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجتبی رضاخواه بدون آمار
۹۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

غلامحسین رضوانی

بدون آمار
۹۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زهره لاجوردی بدون آمار
۹۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس عزت‌الله اکبری‌تالارپشتی بدون آمار
۹۸ دماوند و فیروزکوه سید احمد رسولی‌نژاد ۱۵.۸۵۶
۹۹ رباط‌کریم و بهارستان
۱۰۰ ورامین و پیشوا
۱۰۱ شهریار، قدس و ملارد
۱۰۲ پاکدشت فرهاد بشیری ۳۷.۲۲۷

نتایج تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس تا ساعت ۱۹:۱۵ شنبه ۳ اسفند است و قطعی نیست.

* ۹. استان چهارمحال‌وبختیاری

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۰۳ لردگان و خانمیرزا حسین بامیری ۳۱.۴۱۴
۱۰۴ شهرکرد، بن و سامان احود راستینه‌هفشجانی ۳۵.۸۷۹
۱۰۵ بروجن امیرقلی جعفری‌بروجنی ۱۱.۸۶۳
۱۰۶ اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار قدرت‌الله حمزه‌شلمزاری ۳۹.۸۰۹

* ۱۰. استان خراسان‌جنوبی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۰۷ بیرجند، درمیان و خوسف حسین خسروی‌اسفزار ۷۲.۸۷۲
۱۰۸ فردوس، سرایان، طبس و بشرویه مجید نصیرایی ۳۷.۳۳۴
۱۰۹ نهبندان و سربیشه مصطفی نخعی ۱۷.۳۴۱
۱۱۰ قائنات و زیرکوه سلمان اسحاقی ۲۱.۹۳۴

* ۱۱. استان خراسان‌شمالی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۱۱ بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان
۱۱۲ بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان
۱۱۳ شیروان علی جدی ۲۸.۷۷۹
۱۱۴ اسفراین امان‌الله حسین‌پور ۱۹.۳۱۲

* ۱۲. استان خراسان‌رضوی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۱۵ مشهد و کلات
۱۱۶ مشهد و کلات
۱۱۷ مشهد و کلات
۱۱۸ مشهد و کلات
۱۱۹ مشهد و کلات
۱۲۰ تربت‌جام، تایباد، باخزر و صالح‌آباد جلیل رحیمی جهان‌آبادی ۹۸.۲۴۸
۱۲۱ کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد

جواد نیک‌بین

۲۹.۴۸۷
۱۲۲ تربت‌حیدریه، مه، ولات و زاوه محسن زنگنه ۵۶.۷۰۶
۱۲۳ چناران، بینالود و طرقبه شاندیز حسین عباس‌زاده ۲۳.۳۱۶
۱۲۴ گناباد و بجستان محمد صفایی‌دلویی ۲۳.۶۰۷
۱۲۵ سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن علی‌اصغر عنابستانی ۸۰.۰۲۸
۱۲۶ سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن بهروز محبی نجم‌آبادی ۶۷.۵۸۲
۱۲۷ نیشابور و فیروزه
۱۲۸ نیشابور و فیروزه
۱۲۹ فریمان، سرخس، بخش‌های احمدآباد و رضویه سید احسان قاضی‌زاده‌هاشمی ۵۶.۴۵۴
۱۳۰ قوچان و فاروج علی آذری ۴۴.۰۳۳
۱۳۱ درگز حسن رزمیان‌مقدم ۹.۱۸۴
۱۳۲ خواف و رشتخوار اکبر احمدپور ۶۳.۹۹۴

* ۱۳. استان خوزستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۳۳ اهواز، باوی، حمیدیه و کارون
۱۳۴ اهواز، باوی، حمیدیه و کارون
۱۳۵ اهواز، باوی، حمیدیه و کارون
۱۳۶ آبادان محمد مولوی ۳۵.۰۰۵
۱۳۷ آبادان مجتبی محفوظی ۲۱.۴۰۲
۱۳۸ آبادان جلیل مختار ۱۹.۸۴۲
۱۳۹ بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی حبیب آقاجری ۳۰.۴۳۰
۱۴۰ رامهرمز و رامشیر ابراهیم متینیان ۲۴.۵۱۹
۱۴۱ دزفول سید احمد آرایی ۹۹.۱۰۴
۱۴۲ شادگان مجید ناصری‌نژاد ۱۲.۰۵۵
۱۴۳ مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا
۱۴۴ اندیمشک فریدون حسنوند ۲۳.۸۲۴
۱۴۵ ایذه و باغملک

عبدالله ایزدپناه

۳۳.۲۸۰
۱۴۶ شوشتر و گتوند
۱۴۷ خرمشهر سید لفته احمدنژاد ۹.۶۳۸
۱۴۸ بهبهان و آغاجری
۱۴۹ دشت آزادگان و هویزه قاسم ساعدی ۱۹.۵۸۹
۱۵۰ شوش محمد کعب‌عمیر ۲۳.۳۵۸

* ۱۴. استان زنجان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۵۱ زنجان و طارم
۱۵۲ زنجان و طارم
۱۵۳ ابهر، خرمدره و سلطانیه
۱۵۴ ماه‌نشان، ایجرود، دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق سید مرتضی خاتمی ۱۷.۷۶۳
۱۵۵ خدابنده سید البرز حسینی ۳۰.۸۵۲

* ۱۵. استان سمنان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۵۶ شاهرود، میامی و بسطام علی اصغر خانی ۳۴.۰۸۳
۱۵۷ سمنان، مهدی‌شهر و سرخه عباس گلرو ۳۲.۴۱۱
۱۵۸ دامغان علی‌اکبر علیزاده‌برمی ۱۱.۰۲۱
۱۵۹ گرمسار و آرادان اردشیر مطهری ۱۳.۱۳۰

* ۱۶. استان سیستان‌وبلوچستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۶۰ زاهدان حسینعلی شهریاری ۶۵.۰۴۲
۱۶۱ زاهدان فداحسین مالکی ۶۳.۲۷۷
۱۶۲ زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون محمد سرگزی ۷۶.۶۸۴
۱۶۳ زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون حبیب‌الله دهمرده ۶۴.۳۱۴
۱۶۴ چابهار، کنارک، قصرقند شهر و بخش مرکزی نیک‌شهر

معین‌الدین سعیدی

۹۰.۸۶۳
۱۶۵ خاش، میرجاوه و بخش‌های نصرت‌آباد و کورین اسماعیل حسین‌زهی ۴۳.۱۴۸
۱۶۶ ایرانشهر، دلگان، بمپور، سرباز، فنوج و بخشهای بنت، لاشار، اهوران و اشار عبدالناصر درخشان ۹۵.۸۹۶
۱۶۷ سراوان، سیب، سوران و زابلی ملک فاضلی ۴۳.۵۳۰

* ۱۷. استان فارس

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۶۸ شیراز و زرقان علیرضا پاک‌فطرت ۱۹۳.۷۹۰
۱۶۹ شیراز و زرقان روح‌الله نجابت ۱۲۲.۸۰۷
۱۷۰ شیراز و زرقان جعفر قادری ۱۱۶.۶۸۴
۱۷۱ شیراز و زرقان ابراهیم عزیزی ۱۱۴.۳۲۹
۱۷۲ داراب و زرین‌دشت محمدجواد عسگری ۵۰.۹۷۹
۱۷۳ سروستان، کوار و خرامه عبدالعلی رحیمی‌مظفری ۳۷.۷۷۱
۱۷۴ مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد جلال رشیدی‌کوچی ۳۲.۴۶۹
۱۷۵ لارستان، خنج، گراش و اوز حسین حسین‌زاده ۲۸.۳۹۹
۱۷۶ فسا حجت‌الله فیروزی ۳۲.۳۱۹
۱۷۷ جهرم و خفر محمدرضا رضایی‌کوچی ۳۹.۹۴۰
۱۷۸ آباده، بوانات، خرم‌بید و سرچهان رحیم زارع ۲۶.۳۰۶
۱۷۹ نی‌ریز، استهبان و بختگان فرهاد طهماسبی ۲۸.۸۴۷
۱۸۰ ممسنی و رستم مجید انصاری ۵۰.۰۰۸
۱۸۱ اقلید مسلم صالحی ۱۴.۵۸۰
۱۸۲ فیروزآباد، فراش‌بند، قیر و کارزین محمدمهدی فروردین ۲۹.۶۶۱
۱۸۳ کازرون و کوه‌چنار فریدون عباسی‌دوانی ۲۷.۹۱۹
۱۸۴ لامرد و مهر
۱۸۵ سپیدان و بیضاء

* ۱۸. استان قزوین

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۸۶ قزوین، آبیک و البرز فاطمه محمدبیگی ۱۰۸.۹۲۴
۱۸۷ قزوین، آبیک و البرز لطف‌الله سیاه‌کلی ۸۳.۵۵۵
۱۸۸ تاکستان رجب رحمانی ۲۶.۰۴۵
۱۸۹ بوئین‌زهرا و آوج روح‌الله عباسپور ۳۷.۵۸۹

* ۱۹. استان قم

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۰ قم احمد امیرآبادی‌فراهانی ۲۱۸.۳۱۵
۱۹۱ قم مجتبی ذوالنوری ۲۰۴.۷۵۸
۱۹۲ قم علیرضا زاکانی ۱۹۰.۴۲۲

* ۲۰. استان کردستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۳ سنندج و دیواندره سید مهدی فرشادان ۳۵.۷۱۶
۱۹۴ سنندج و دیواندره محسن فتحی ۳۲.۵۱۸
۱۹۵ بیجار حمدالله کریمی (۶.۸۴۷) و علیرضا زندیان (۵.۸۳۷) مرحله دوم
۱۹۶ سقز و بانه بهزاد رحیمی ۳۴.۴۳۹
۱۹۷ قروه و دهگلان پرویز اوسطی ۱۷.۱۹۶
۱۹۸ مریوان و سروآباد

* ۲۱. استان کرمان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۹ کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی‌داورزنی ۱۳۰.۱۹۵
۲۰۰ کرمان و راور محمدمهدی زاهدی ۹۰.۷۱۴
۲۰۱ رفسنجان و انار حسین جلالی ۵۳.۷۸۸
۲۰۲ زرند و کوهبنان عفت شریعتی‌کوهبنانی ۴۴.۴۵۳
۲۰۳ کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب منصور شکراللهی ۱۰۵.۱۴۷
۲۰۴ سیرجان و بردسیر حسن پوربیگلری ۴۸.۸۶۴
۲۰۵ جیرفت و عنبرآباد ذبیح‌الله اعظمی‌ساردویی ۵۳.۲۰۲
۲۰۶ بم، ریگان، فهرج و نرماشیر موسی غضنفرآبادی ۷۹.۳۹۲
۲۰۷ شهر بابک مصطفی رضاحسینی‌قطب‌آبادی ۱۳.۳۵۰
۲۰۸ بافت، رابر و ارزوئیه صمدالله الله‌محمدی ۱۸.۰۰۲

* ۲۲. استان کرمانشاه

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۰۹ کرمانشاه
۲۱۰ کرمانشاه
۲۱۱ کرمانشاه
۲۱۲ کنگاور، صحنه و هرسین
۲۱۳ اسلام‌آباد غرب و دالاهو مجتبی بخشی‌پور (۱۴.۳۴۹) و نادر نادری (۱۳.۱۲۷) مرحله دوم
۲۱۴ قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب شهریار حیدری ۲۷.۸۰۱
۲۱۵ سنقر سید جواد حسینی‌کیا ۱۰.۹۳۵
۲۱۶ پاوه، جوانرود، ثلاث‌باباجانی و روانسر آرش زره‌تن‌لهونی ۳۰.۶۱۶

*‌ ۲۳. استان کهگیلویه‌وبویراحمد

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۱۷ کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده سید محمد موحد ۷۵.۸۵۱
۲۱۸ گچساران و باشت
۲۱۹ بویراحمد و دنا مهدی روشنفکر ۶۶.۵۹۹

* ۲۴. استان گلستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۲۰ گرگان و آق‌قلا رمضانعلی سنگدوینی ۵۳.۱۰۰
۲۲۱ گرگان و آق‌قلا غلامرضا منتظری ۴۰.۸۹۳
۲۲۲ مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه رضا آریان‌پور ۴۲.۹۴۷
۲۲۳ رامیان و آزادشهر

غلامعلی کوهساری

۳۸.۶۱۵
۲۲۴ گنبد کاووس امامقلیچ شادمهر ۳۱.۸۲۶
۲۲۵ علی‌آباد

رحمت‌الله نوروزی

۳۵.۹۰۷
۲۲۶ کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان عبدالجلال ایری (۲۱.۲۰۶) و رجب محمدآبادی (۱۴.۹۸۳) مرحله دوم

* ۲۵. استان گیلان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۲۷ رشت جبار کوچکی‌نژاد ۵۰.۶۸۵
۲۲۸ رشت سید علی آقازاده‌دافساری ۴۷.۰۵۷
۲۲۹ رشت محمدرضا احمدی ۳۳.۹۹۲
۲۳۰ لنگرود پرویز محمدنژاد قاضی‌محله ۲۲.۶۳۳
۲۳۱ رودبار مهرداد گودرزوندچگینی ۱۶.۱۹۹
۲۳۲ بندر انزلی احمد دنیامالی ۱۶.۷۳۵
۲۳۳ صومعه‌سرا
۲۳۴ رودسر و املش محمد صفری‌ملک‌میان ۲۵.۴۷۴
۲۳۵ تالش، رضوان‌شهر و ماسال حسن محمدیاری ۳۰.۸۲۷
۲۳۶ فومن و شفت خلیل بهروزی‌فر ۴۷.۸۵۱
۲۳۷ آستانه اشرفیه محمدعلی رمضانی‌دستک ۱۳.۹۴۸
۲۳۸ لاهیجان و سیاهکل رسول فرخی‌میکال ۱۸.۶۲۰
۲۳۹ آستارا غلامرضا مرحبا ۱۴.۸۳۴

* ۲۶. استان لرستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۴۰ خرم‌آباد، چگنی و دوره مرتضی محمودوند ۴۳.۸۳۴
۲۴۱ خرم‌آباد، چگنی و دوره مهرداد ویس‌کرمی ۳۸.۰۷۷
۲۴۲ بروجرد عباس گودرزی ۴۹.۱۷۰
۲۴۳ بروجرد فاطمه مقصودی ۱۷.۸۹۱
۲۴۴ الیگودرز محمد خدابخشی ۲۹.۳۸۱
۲۴۵ دلفان و سلسله یحیی ابراهیمی ۲۹.۴۴۶
۲۴۶ دورود و ازنا حسین گودرزی ۲۸.۴۳۰
۲۴۷ پلدختر سید حمیدرضا کاظمی ۲۵.۳۸۹
۲۴۸ کوهدشت و رومشگان

* ۲۷. استان مازندران

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۴۹ ساری و میان‌دورود منصور علی زارعی‌کیاپی ۶۶.۲۲۵
۲۵۰ ساری و میان‌دورود علی بابایی‌کارنامی ۴۲.۰۲۶
۲۵۱ قائمشهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ، و سوادکوه‌شمالی کیوان مرادیان‌کوچکسرایی ۶۱.۹۸۰
۲۵۲ قائمشهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ، و سوادکوه‌شمالی کمال علی‌پورخنکداری ۵۷.۸۲۳
۲۵۳ نوشهر، چالوس و کلاردشت محمدعلی محسنی‌بندپی ۲۴.۰۹۲
۲۵۴ نور و محمودآباد ولی‌الله فرزانه ۳۵.۳۴۷
۲۵۵ بهشهر، نکا و گلوگاه غلامرضا شریعتی‌اندراتی ۵۷.۹۴۵
۲۵۶ بابل علی کریمی فیروزجایی ۵۳.۵۶۹
۲۵۷ بابل مهدی سعادتی بیشه‌سرس ۵۰.۷۲۳
۲۵۸ بابلسر و فریدونکنار علی‌اصغر باقرزاده ۳۰.۴۳۰
۲۵۹ آمل رضا حاجی‌پور ۵۷.۹۵۱
۲۶۰ تنکابن، رامسر و عباس‌آباد سید شمس‌الدین وهابی ۴۴.۹۷۳

* ۲۸. استان مرکزی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۶۱ اراک، کمیجان و خنداب علی‌اکبر کریمی ۷۶.۳۸۷
۲۶۲ اراک، کمیجان و خنداب محمدحسن اصغری ۵۴.۹۷۹
۲۶۳ خمین

علیرضا نظری

۱۵.۱۵۷
۲۶۴ محلات و دلیجان علیرضا سلیمی ۱۰.۴۷۱
۲۶۵ تفرش، آشتیان و فراهان سینا کمال‌خانی ۱۳.۷۵۲
۲۶۶ شازند

محمود احمدی‌بیغش

۲۴.۴۵۲
۲۶۷ ساوه و زرندیه محمد سبزی ۲۷.۵۴۴

* ۲۹. استان هرمزگان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۶۸ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر احمد مرادی ۱۶۷.۰۸۴
۲۶۹ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر محمد آشوری‌تازیانی ۹۳.۸۴۲
۲۷۰ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر منصور آرامی ۸۷.۸۷۰
۲۷۱ بندر لنگه، بستک و پارسیان احمد جباری ۳۰.۷۰۲
۲۷۲ میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد حسین رئیسی ۱۰۳.۴۷۰

* ۳۰. استان همدان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۷۳ همدان و فامنین
۲۷۴ همدان و فامنین
۲۷۵ ملایر

احد آزادی‌خواه

۳۶.۴۷۸
۲۷۶ ملایر هادی بیگی‌نژاد ۲۲.۰۶۲
۲۷۷ بهار و کبودرآهنگ
۲۷۸ رزن و درگزین حسن لطفی ۱۹.۸۶۵
۲۷۹ نهاوند علیرضا شهبازی ۱۸.۵۷۸
۲۸۰ اسدآباد

کیومرث سرمدی‌واله

۲۶.۱۱۱
۲۸۱ تویسرکان محمدمهدی مفتح ۱۶.۲۵۸

* ۳۱. استان یزد

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۸۲ یزد، اشکذر و بخش ندوشن و دهستان سورک  محمدصالح جوکار ۱۰۵.۵۴۹
۲۸۳ اردکان محمدرضا دشتی‌اردکانی ۱۸.۸۴۸
۲۸۴ مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد محمدرضا صباغیان‌بافقی ۲۶.۸۶۵
۲۸۵ تفت و میبد سیدجلیل میرمحمدی‌میبدی ۲۰.۲۸۶

* ۳۲. اقلیت‌های مذهبی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۸۶ زرتشتیان اسفندیار اختیاری کسنویه‌یزد ۳.۴۸۶
۲۸۷ کلیمیان همایون سامه‌یح نجف‌آبادی ۱.۲۶۱
۲۸۸ مسیحیان ارمنی جنوب ایران روبرت بگلریان ۱.۱۵۸
۲۸۹ مسیحیان ارمنی شمال ایران
۲۹۰ مسیحیان آشوری و کلدانی

این جداول بر اساس اعلام‌ تدریجی نتایج توسط ستاد انتخابات کشور تا ساعت ۰۰:۰۱ یک‌شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ بروزرسانی شده و نتایج مندرج در آن (به جز حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس) قطعی و نهایی است.

این خبر بروزرسانی می‌شود…